Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
h.cash

Ograniczenia wiekowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tu chodzi o cały moment edukacji można było się domyśleć tak samo jest z inny datkami socjalnymi do momentu nauki można coś dostawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będą pomagać wiecznym studentom ;) Oferta kredytu studenckiego jest tylko w części banków i faktycznie jest to dobra oferta. Dodatkowo można ubiegać się o umorzenie części kredytu przez najlepszych studentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że informacja o możliwości umożenia kredytu nie jest powszechnie znana przez studentów. Ja przykładaowo nie wiedziałem, że można umożyć część kredytu. Na studiach zawsze miałem dobre wyniki i pomimo tego, że kredyt taki nei był mi specjalnie potrzebny szansa jego umożenia byłaby bardzo kusząca. Ze względu że oprocentowanie jest niższe niż standardowe warto było spróbować wziąć kredyt i póżniej ubiegać się o jego ewentualne umorzenie. Może akurat by się udało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję stary temat, ale może komuś kiedyś przyda się ta informacje. Obecnie jest kilka firm, które pozwalają wziąć pożyczkę studencką. Jeżeli zainteresowany ma stałą pracę (nawet dorywczą) i ukończone 21 lat, może wziąć pieniądze. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest https://www.pozyczkomat.pl/. Korzystałem z jej usług w przeszłości, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2017 o 18:16, Partyturka napisał:

Czasami taki kredyt wychodzi na plus ale tylko czasami niestety

nigdy nie wychodzi na plus bo zawsze go trzeba w końcu spłacić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×