Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
h.cash

Ograniczenia wiekowe

Recommended Posts

Czyli tu chodzi o cały moment edukacji można było się domyśleć tak samo jest z inny datkami socjalnymi do momentu nauki można coś dostawać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie będą pomagać wiecznym studentom ;) Oferta kredytu studenckiego jest tylko w części banków i faktycznie jest to dobra oferta. Dodatkowo można ubiegać się o umorzenie części kredytu przez najlepszych studentów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że informacja o możliwości umożenia kredytu nie jest powszechnie znana przez studentów. Ja przykładaowo nie wiedziałem, że można umożyć część kredytu. Na studiach zawsze miałem dobre wyniki i pomimo tego, że kredyt taki nei był mi specjalnie potrzebny szansa jego umożenia byłaby bardzo kusząca. Ze względu że oprocentowanie jest niższe niż standardowe warto było spróbować wziąć kredyt i póżniej ubiegać się o jego ewentualne umorzenie. Może akurat by się udało....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że odkopuję stary temat, ale może komuś kiedyś przyda się ta informacje. Obecnie jest kilka firm, które pozwalają wziąć pożyczkę studencką. Jeżeli zainteresowany ma stałą pracę (nawet dorywczą) i ukończone 21 lat, może wziąć pieniądze. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest https://www.pozyczkomat.pl/. Korzystałem z jej usług w przeszłości, polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×