Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie wrażenie, ze coraz więcej osób gdy idzie po kredyt, nie kieruje swoich kroków bezpośrednio do banku (czasem nie ma nawet takich możliwości, na przykład żyjąc w mniejszym mieście), tylko wybiera pośredników finansowych. na rynku jest ich sporo, najbardziej znani to Expander, Open Finance, Home Broker i Aspiro. pewnie jest kilku innych, ale z wymienionymi miałem do czynienia.

 

Mój prywatny ranking

 

- Open Finance (czasem naginają marże licząc, że bank i tak przyzna kredyt, kreślą pozytywne wizję więc można się rozczarować)

- Expander (skupieni raczej na grubszych rybkach)

- Home Broker (rzetelnie wyliczają wszystkie wskażniki, ale czasem zdarzają im się głupie rady typu - pan się ożeni, to pana zdolność kredytowa wzrośnie - akurat hehe)

- Aspiro (nie mają w ofercie kredytów mocnej konkurencji mBanku - Alliora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę nie wiem, co ci pośrednicy z tego mają, ale zapewne jakąś prowizję i mam podejrzenia, także po uważnym przeczytaniu tego forum, czy grają z nami fair. Bo jak to możliwe, że dwaj różni doradcy (Aspiro i Open Finance) wskazują dwa różne banki jako te, w których najłatwiej dostać kredyt? Albo jest jedna oferta dla wszystkich, albo nie i wtedy wskazują te banki, w których dostają największą prowizję, a dobro klienta leży gdzieś po środku delikatnie mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×