Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
braciszek

Jaki hosting na portal i forum finansowe

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle branża ma znaczenie, co ilość spodziewanych odwiedzin i funkcjonalność strony, jej zawartość (np. duże pliki multimedialne). Warto wtedy wybrać odpowiednio dostosowany pakiet hostingowy. Wiadomo-  te najtańsze mają ograniczoną ilość transferu i miejsce, które mogą zajmować na dysku. Na początek pewnie wystarczy pakiet podstawowy, ale z czasem może okazać się niewystarczający. Prowadzę bloga i mini forum, hosting mam z aftermarket.pl. Na plus jest błyskawiczna pomoc techniczna i szybkość działania stron. Poza tym, dzięki instalatorowi gotowych skryptów do Wordpress i Joomla, jednym kliknięciem zainstalowałem oprogramowanie do nich i nie traciłem niepotrzebnie czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry musisz dopasować pod serwis jaki tam postawisz. Jeśli chodzi ogolnie o hosting to Hekko. Tam jestem od 8 lat i widzę jak to działa. Nie ma sensu na pewno przepłacać za najbardziej znane serwery, te z mediów. Płacisz 5 razy więcej, a dostajesz usługę gorszej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie potrzebujesz więcej niż konto na Firehost.

Kilka dyszek rocznie. No chyba że strona będzie potrzebowała większego transferu, ale tak to powinny być wystarczające podstawowe parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu? To chyba jedna z najdroższych usług, a w żaden sposób nie przekłada się to na jakiekolwiek plusy.

Po co to wam zatem? Hekko kosztuje mało, a jednak działa niezawodnie.

Odpalcie test i sami sprawdżcie jakość działania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firehost. Nawet najmniejszy pakiet. Działa to niezawodnie, solidnie, nie sprawia problemów.

Mała kasa, a parametry naprawdę porządne. Działam z nimi od dawna. Jak na razie nie ma żadnych problemów.

Najlepiej zaczynajcie od darmowego testu - wszystko wtedy wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze jesli chodzi o zwykly hosting - to moze byc najtanszy - byle nie darmowy (reklamy odstraszaja ludzi, a na stronie firmowej - to juz przegiecie i totalny nieprofesjonalizm). Jesli potrzebujemy czegos wiecej, to moze juz trzeba bedzie wykupic usluge VPS'u. Tez nie jest to jakis duzy koszt, bowiem najtansza oferta na rynku to kwota kilkunastu zlotych miesiecznie. Akurat firma Statnet - http://www.statnet.pl/ - ma teraz promocje -10% na zakup VPS'a u nich. A cena? 14zl/miesiac (przed promocja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję aby skorzystać z oferty pakietów hostingowych firmy netbomb.pl - każdy powinien znależć coś dla siebie. Czy to pod bloga, forum, sklep internetowy czy stronę firmową. I co najlepsze, każdy klient może korzystać z darmowych certyfikatów SSL. Warto zdecydować się na ten hosting, zwłaszcza, że serwery są w Polsce. Co przekłada się na szybkość działania strony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam dhosting.pl, bardzo dobra oferta, hosting stabilny, a forum i stronka będą szybko śmigać. Poza tym jak się forum rozhula to nie ma problemu, bo elastyczny hosting dostosowuje automatycznie zasoby do potrzeb stronki, więc nic nie ma prawa paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hekko. Z kodem rabatowym z ich bloga konto za pół ceny.

Kawał dobrej usługi z supportem który odpowiada w ciągu kilku minut.

Przynajmniej z mojego doświadczenia - wszystko super.

Ale najlepiej robić samodzielne testy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marinara

Najlepszym rozwiązaniem jest hosting elastyczny ze skalowaniem zasobów od dhosting, solidna firma, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie zasobów może oznaczać, że można dobrać poszczególne parametry hostingu do swoich potrzeb. Może też chodzić o to, że wybierając najniższy pakiet hostingowy, nie ma póżniej problemów z przejściem na wyższy pakiet. Kiedy okaże się, że np. ilość transferu jest niewystarczająca bo strona cieszy się rosnącą popularnością. Takie rozwiązanie na np. netbomb.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przejściem na wyższy pakiet to chyba nie ma problemów na każdym normalnym hostingu.

A skanowanie trochę bez sensu... obciążenie dzisiaj, może być całkowicie inne niż za jakiś czas.

Więc lepiej i tak mieć nieco większe konto hostingowe i święty spokój z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ovh.pl najlepszy :)

poza tym wybierz taki żebyś się nie wkopał jak ja z linuxcom.pl że nie mogę sobie załatwić SSL przez lets encrypt za darmoszkę tylko muszę płacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja polecam netbomb.pl bo tam certyfikat SSL od LE jest za free dla wszystkich klientów. Nic nie trzeba dopłacać. Działa z automatu i ustawia się go w panelu DirectAdmin. Wygodnie i szybko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hekko masz kod rabatowy na ich blogu.

Domenę i hosting kupujesz za połowę stawki widocznej na stronie głównej.

Kilkadziesiąt stron za jedno i drugie w pierwszym roku.

I można za grosze? Pewnie, że można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anthonie

Ja mam swoją stronę na home.pl, 14 dni okresu testowego i się przekonałam. Mają sporo dodatków, gratisów, łącznie z kasą na pozycjonowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hekko co trochę masz promocje - kwestia jedynie ich obserwowania.

Najlepiej lajkować ich profile w społecznościach.

Wtedy będziecie widzieć, jakie są aktualne promocje.

A u nich ten serwer naprawdę działa znakomicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×