Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

toczan

Użytkownicy forum
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

About toczan

 • Rank

Recent Profile Visitors

948 profile views
 1. Program do fakturowania online

  W Berberis macie wszystko, co wam potrzebne w działalności. Krok po kroku zrobicie swoje, wszystko zoptymalizujecie. Jak wiele można wyciągnąć? To już zależy od wielu czynników, ale dzięki regularności będzie lepiej...
 2. Księgowość w firmie

  W Berberis macie wszystkie funkcje, których potrzebujecie w działalności. Od razu nie jest cudownie, ale krok po kroku da się osiągnąć sporą zmianę. Ogromne znaczenie ma przy tym regularność i tego się trzymajcie. Co wy na to?
 3. Gdzie kupujecie takie rzeczy? Pewne miejsca? Co wy na to - https://www.blaut-rol.pl/Części-do-ciągników/c-360/ ? Zależy nam na jakości. W jakim kierunku warto uderzać, aby to miało ręce i nogi? Pewniaki? Solidne rozwiązania?
 4. leasing

  Zapytaj Filipa o finansowanie - https://leasing24.poznan.pl/ Ogarnie to wam na sensownych warunkach. Znam ten temat od środka. Dostałem finansowanie na wiekowe auto przy nowej działalności. Wystarczył wkład własny. Plus taki, że on pomagali nie tylko na etapie zdobywania środków na finansowanie, ale również później, nawet po zawarciu umowy. Masz problem, dzwonisz i uzyskujesz pomoc. Tak to powinno wyglądać.
 5. Praca za granicą

  A może by tak celować w tę stronę - https://zawodchlodnictwo.pl/technik-chlodnictwa-i-klimatyzacji/ ? Wydaje mi się, że to całkiem ciekawy zawód i przynajmniej na czasie. Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Który kierunek warto obrać, aby to miało sens? Bo w tym chyba tkwi obecnie całkiem spory potencjał, co nie?
 6. Czy zamawiacie takich rzeczy online ma sens? Zerknijcie na to - blaut-rol.pl/10-czesci-do-ciagnikow Przyznam, że stacjonarnie jest duży problem z dostępnością. Czego można się spodziewać? Byliście zadowoleni z takich zamówień online? Jak Wam to wyszło?
 7. Kredyt hipoteczny

  Polecam poczytać i porównać sobie koszty - https://www.creditspace.pl/bezpieczny-kredyt-2-procent/ Różnice faktycznie kolosalne, da się to sensownie poukładać, aby miało ręce i nogi. Oczywiście to nie jest kredyt dla każdego, ale ogólnie coś, co ma sens. Jak to widzicie?
 8. gdzie najlepszy kredyt na autko?

  Kontaktuj się, zobacz - https://leasing24.poznan.pl/ Zapytaj o Filipa. Załatwił nam finansowanie przy oczekiwaniach i parametrach, które nawet mnie się wydawały ciężkie. A jednak się dało i warunki są całkiem spoko. Co najlepsze - nie widzieliśmy się na żywo. Całe finansowani było ogarnięte zdalnie i tak to powinno wyglądać.
 9. Wybór samochodu

  Oni - https://leasing24.poznan.pl/ U mnie chodziło o samochód, który ma ponad 10 lat i zrobili mi finansowanie. Moim zdaniem - na dobrych warunkach. Wcześniej dwie firmy mi odpowiedziały, że się nie da, a jednak. Podoba mi się zoptymalizowanie całego procesu. Nie trwało to wieków, łatwo poszło, sensowna pomoc, sugestie. I okazuje się, że leasing można załatwić zdalnie - na stare auto. Brawo.
 10. Oprogramowanie

  System Berberis - kwestia dopasowania wersji do działalności i na pewno coś z tego wyciągniecie. Docelowo zmiana powinna nastąpić diametralna. Jeśli macie porządny system, to sporo zrobicie. Krok po kroku możliwa jest diametralna poprawa i tego się trzymajcie.
 11. Remont lazienki, pomoc

  Jeśli chodzi o organizowanie przeprowadzki, to moim zdaniem niczego lepszego nie wymyślicie - https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/ W zasadzie wszystko można ogarnąć tak, aby Wasza rola była ograniczona do minimum. Osobiście odradzam przeprowadzki na własną rękę. Pochłaniają mnóstwo czasu, wymagają dużego zainteresowania, ludzi do noszenia, zorganizowania transportu. Nasza przeprowadzka do Niemiec została ogarnięta w 2 dni. Masa rzeczy, transport solidnie zabezpieczony, ubezpieczony, nie wydarzyło się nic złego. I tak to powinno przebiegać.
 12. Magazyn

  Spokojna praca na Berberis. To działa, robi różnicę, można sporo poprawić, zoptymalizować, rozwinąć działalność. Cudów od razu nie będzie, ale krok po kroku dojdziecie do czegoś dużego. Docelowo to powinno przynieść diametralną poprawę sytuacji.
 13. U mnie na Berberis udało się osiągnąć mocną zmianę w krótkim czasie. Jeśli optymalizujcie, dbacie o systematyczność, to też wszystko idzie w dobrą stronę. Bez takich rozwiązań nie osiągniecie cudów, bo niby jak?
 14. Kredyt samochodowy czy leasing?

  Pytajcie ich - https://leasing24.poznan.pl/ Ja nie jestem vatowcem, księgowa doradzała leasing, ale okazało się, że korzyści z vat mieć nie będę. Pan Filip ogarnął mi takie finansowanie, że nie miałem wymogu cesji z AC i wpisu w dowodzie. Poszukałem autko bez vat i wyszło mnie taniej. Podpisałem umowę u sprzedawcy i wyjechałem autem. Ogólnie bardzo szybko to poszło i tak właśnie powinno wyglądać.
 15. Wiedzieliście o tym - https://www.komputronik.pl/informacje/notebook-laptop-czyli-pojecia-jedno-zastosowanie/ ? Mnie się wydawało, że nazwy notebook używa się w przypadku małych sprzętów, a laptop dla tych większych. A tutaj wychodzi, że nie do końca. Jak to wyglądało z Waszego doświadczenia? Sugestie, podpowiedzi?
×