Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

toczan

Użytkownicy forum
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

About toczan

 • Rank
  1 stopień

Recent Profile Visitors

1,431 profile views
 1. Macie jakieś doświadczenia z tym tematem - blaut-rol.pl/czesci-do-kombajnow/claas/ ? Bywa tak, że potrzebujemy część na już, a stacjonarnie słyszymy o tygodniach oczekiwania. Jak to zorganizować, żeby było lepiej? Czy te dostawy online docierają szybciej?
 2. Czy ktoś z Was składał zamówienia na takiej zasadzie - https://www.blaut-rol.pl/czesci-do-ciagnikow/c-330/ ? Jak do tego podejść? Jakie są realne czasy dostawy? U nas stacjonarnie jest zawsze problem z dostępnością takich rzeczy. Jak to zatem ogarnąć?
 3. Kosmetyki

  Polecam do poczytania na temat tego, jak powstają jakościowe produkty - https://beautyblogs.pl/ Jeśli się ogarnie cały proces, to można na własną rękę robić genialne kosmetyki. Trzeba to tylko jakoś sensownie poukładać. Wiadomo, że od razu nie będzie idealnie, ale krok po kroku - na pewno tak.
 4. doniczki ogrodowe sklep internetowy

  A jeśli chcę kupić Golden Teacher sklep, to gdzie uderzać? Do nich? Ma być jakościowo, bez żadnych problemów i podróbek. Gdzie warto pytać, aby było OK?
 5. zakup mieszkania

  Kredyt na pierwsze mieszkanie - https://www.creditspace.pl/pierwsze-mieszkanie/ Na takich zasadach to ma sens? Albo jak inaczej do tego podejść, aby to miało ręce i nogi? Podzielicie się doświadczeniami? Jak do tego podejść?
 6. To nie do końca prawda, ale faktycznie - jakieś wykopaliska w okolicy mogą utrudnić realizację budowy, natomiast na pewno nie na lata. Na pewno zanim kupisz grunt, warto zrobić badania geofizyczne. Raczej każdy właściciel działki na nie pozwoli, bo to cenne dane nawet i dla niego. Tak można wykryć obiekty, które znajdują się pod ziemią i anomalii, które mogłyby zakłócić prace budowlane. Tutaj to masz - https://pogotowiearcheologiczne.pl/badania-geofizyczne/ To, że coś tam jest w ziemi, nie oznacza, że trzeba zrezygnować z działki. Po prostu trzeba będzie do tego dopasować realizację np. umieszczenie elementów nośnych.
 7. przemysł

  Z innej beczki... a takie rozwiązania - https://lebko.pl/czesci-maszyn/maszyny-uprawowe/plugi/ ? To dobry kierunek czy nie ma szans? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Pewniak? Jakieś podpowiedzi? Gdzie warto uderzać?
 8. Czy na takie rzeczy można uzyskać finansowanie - https://www.blaut-rol.pl/czesci-do-kombajnow/ ? W sensie na cały pakiet takich rozwiązań? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Na co warto zwrócić uwagę? Głównie zależy nam na rozsądnych kosztach całego zobowiązania. Podpowiedzi?
 9. Dzwońcie - 609545414 Mega konkretny człowiek, pytajcie o Filipa. Szuka optymalnego finansowania, nie proponuje byle czego, jest zaangażowany. Analizuje i pokazuje, dlaczego dane rozwiązanie wychodzi optymalnie. Cała operacja załatwiona zdalnie, umowa przed kamerką i to otworzyło możliwości. Od tamtej pory każde finansowanie załatwialiśmy na takich zasadach.
 10. Trzymaj namiary na Pana Filipa 609545414. Co ciekawe - nasz leasing był w całości załatwiony zdalnie. Nie było żadnych komplikacji. Umowa przed kamerką. Pokazał mi różne opcje i na tej podstawie podejmowaliśmy decyzję. Porządny GAP, elastyczność, dostosowanie rozwiązań. Ale to już trzeba się kontaktować indywidualnie i tak to ustalić.
 11. leasing

  Pytajcie - https://leasing24.poznan.pl/ Zdecydowanie warto. Przez nich organizowaliśmy sobie całe finansowanie i poszło tak, jak chcieliśmy. Usłyszałem z części firm, że nie dostanę finansowania, skoro nowa działalność. A Filip dał mi kilka propozycji. Innym razem załatwiał leasing na samochód, który ma ponad 10 lat. Przerabialiśmy już różne scenariusze i za każdym razem szło tak, jak tego chcieliśmy. Ogólne potrafią dopasować finansowanie do sytuacji, mieliśmy już nawet leasing w euro. I dało się to załatwić.
 12. aucie

  Tutaj na spokojnie wszystko Wam ogarnie - https://leasing24.poznan.pl/ Finansowanie na całkiem niezłych warunkach, nawet przy trudnych parametrach klienta. Nie mieliśmy żadnych problemów, zero komplikacji. Poszło tak, jak tego chcieliśmy. Okazuje się, że można dostać finansowanie online, na wiekowe auto, z małym wkładem i dobrymi warunkami ubezpieczenia. Polecam z nimi rozmawiać.
 13. Program do fakturowania online

  W Berberis macie wszystko, co wam potrzebne w działalności. Krok po kroku zrobicie swoje, wszystko zoptymalizujecie. Jak wiele można wyciągnąć? To już zależy od wielu czynników, ale dzięki regularności będzie lepiej...
 14. Księgowość w firmie

  W Berberis macie wszystkie funkcje, których potrzebujecie w działalności. Od razu nie jest cudownie, ale krok po kroku da się osiągnąć sporą zmianę. Ogromne znaczenie ma przy tym regularność i tego się trzymajcie. Co wy na to?
 15. Gdzie kupujecie takie rzeczy? Pewne miejsca? Co wy na to - https://www.blaut-rol.pl/Części-do-ciągników/c-360/ ? Zależy nam na jakości. W jakim kierunku warto uderzać, aby to miało ręce i nogi? Pewniaki? Solidne rozwiązania?
×