Skocz do zawartości

toczan

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. No właśnie - wczoraj kupiłem na Empiku Far Cry 5 w przedpremierze i mam mieć po weekendzie gierkę u siebie. Dali teraz za 210 zł - cena na PS4. Śmieszne co się porobiło z Allegro - kilka dyszek drożej, u każdego. Ale tak czy siak - za kilka dni zaczynam granie i już nie mogę się na to doczekać ;-)
 2. Jaki hosting na portal i forum finansowe

  A może już nawet 8 lat na Hekko, na różnych kontach? I dodam, że to jedyny serwer, na jakim wytrzymaliśmy przez te lata. Działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów.
 3. Od dłuższego czasu wymieniam tylko na Waluteo. Jest mi naprawdę wygodnie - nie chodzi tylko o oszczędności. Jednak wymiana na mieście oznaczała kursik do bankomatu, kursik do kantoru i dalej chodzenie z walutą po mieście. Online to dwa przelewy. Ale wraca kwestia ceny i spreadu. Często handluję walutą - u nich spread na euro jest poniżej grosza. Przy takich warunkach opcji wymiany waluty jest dużo więcej, bo niewiele potrzeba żeby kurs się nieco polepszył.
 4. Jaki hosting na portal i forum finansowe

  W hekko co trochę masz promocje - kwestia jedynie ich obserwowania. Najlepiej lajkować ich profile w społecznościach. Wtedy będziecie widzieć, jakie są aktualne promocje. A u nich ten serwer naprawdę działa znakomicie.
 5. Z kim współpracujecie przy rozliczaniu działalności w UK? Interesuje mnie dokładnie rozliczenie podatkowe w UK z Polaccount. Czy znacie firmę, którą podlinkowałem? W co najmniej kilku miejscach widziałem jej polecenia. Czy Waszym zdaniem jest godna uwagi? Zależy nam na pewniaku, tak żebyśmy nie musieli się stresować tematem rozliczenia podatkowego. Przychodzi Wam na myśl jakaś konkretna firma?
 6. Jaki system ERP

  Będziemy mieć ten pokaz, mamy tylko jeszcze uzgodnić dokładnie termin. W piątek się umówiłem z jakąś babką, która tam odbiera telefon na wstępne spotkanie i pokazanie systemu. Była bardzo miła. Sądziłem, że będą ściemniać, żeby tylko obyło się bez spotkania, ale jednak widać było zainteresowanie tym. Podoba mi się. Zobaczymy jak pod względem merytorycznym będzie wyglądać to spotkanie.
 7. Jaki system ERP

  A możesz przybliżyć, o jakim rozwiązaniu dokładnie mowa? Pierwsze słyszę, że Microsoft ma jakiś system ERP. Google też nic na ten temat nie wie. Co dokładnie masz na myśli?
 8. Jaki system ERP

  Znalazłem porównanie, ale powiedzmy, że od pozycji: Definiowanie procedur to nie mam pojęcia na czym polega dana funkcja i opis średnio mi cokolwiek rozjaśnił. Co zatem robić?
 9. Co sądzicie o systemach ERP i jakie Waszym zdaniem są najlepsze? Czy w przypadku swojej firmy widzicie, że ERP faktycznie wspiera waszą działalność? Usprawnia ją? Pochwalcie się swoimi doświadczeniami.
 10. Wymiana waluty przy A4?

  Wszystko już wiem. Jutro wyjeżdżamy. Wymienimy albo w Zgorzelcu, albo gdzieś po drodze. W Kantorach Plus. Sprawdzałem kursy - nie opłaca mi się wymiana w Kato. Spisywałem kursy w kilku miejscach i do szału naprawdę daleko...
 11. Witajcie. Jedziemy na sylwestra do Francji i wiadomo - musimy wymienić walutę. I teraz - robić to u mnie w Katowicach, czy szukać jakiegoś kantoru przy A4, albo bliżej granicy? Taniej będzie? Nie chodzi o jakieś wielkie kwoty, ale dla mnie nawet kilka dyszek w kieszeni to już coś.
 12. Z jakich systemów CRM korzystacie

  Żadem system nie przetrwałby na rynku, gdyby nie był rozwijany i to chyba normalna sprawa. Akurat takie rozwiązania muszą być nieustannie dopasowywane pod aktualne potrzeby rynku i nigdy nie będzie można powiedzieć tak, że wszystko wygląda idealnie. Informatycy muszą pracować nad optymalizowaniem rozwiązań, nawet jeśli sam system jest całkowicie darmowy.
 13. Z jakich systemów CRM korzystacie

  Dobry pomysł z tym. Poczytałem trochę newsów od nich. Bardzo mi się podoba liczba aktualizacji. W sensie - ciągle coś tam się dzieje, wdrażają nowe rozwiązania i faktycznie widać, że system nie stoi w miejscu. W sumie ciężko sobie wyobrazić, żeby w tych czasach, przy takiej dynamice zmian na rynku, ktoś się interesował systemem pozbawionym aktualizacji. On musi być rozwijany.
 14. Z jakich systemów CRM korzystacie

  Jeden filmik obejrzałem - dobrze to wymyślili i powinni coś takiego zorganizować dla wszystkich funkcji. Wiadomo, że do wszystkiego można dojść na własną rękę, ale tutaj podają to od razu na tacy - nie ma poświęcania czasu na analizowanie sytuacji i szukanie rozwiązań.
 15. Z jakich systemów CRM korzystacie

  Dzięki za konkrety. Umawiamy się na pokaz systemu u producenta - tzn. przy okazji, bo akurat będziemy w ich okolicach, więc chcemy wykorzystać możliwość. Mam system zainstalowany już u siebie, zakładam, że na spokojnie sobie z tym poradzę, ale w jakim stopniu, to już zobaczymy. Z grubsza - typowe okienka windowsowe, zatem tak naprawdę nie ma z czym mieć problemy. Wszystko domyślne, wszędzie łatwo trafić. Jak na razie system mi się naprawdę podoba.
×