Jump to content

toczan

Użytkownicy forum
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

 1. Stacjonarnie również da się bardzo tanio. Kantor Plus kojarzycie? Przy trasie A4 w wielu miejscach są, ale też w Zgorzelcu. Zdarzyło się nam tam wymieniać nawet przy spreadzie na poziomie 0,3 grosza i to już, konkretne warunki, co nie? A najczęściej mieli 0,5 grosza. Ogólnie - za każdym razem warunki naprawdę spoko.
 2. To dla mnie nie ma znaczenia, ale rzeczywiście wygodnie mi się działa na tym systemie niż na MT4. Jak dla mnie xtstation jest po prostu lepiej dopasowany pod aktualne wymagania rynku, bardziej domyślne. Czytałem gdzieś nawet, że MT4 ma z czasem zniknąć.
 3. Wychodzi mi to. Nie wszystko, nie każdego dnia, ale wygląda na to, że na kryptowalutach można normalnie zarobić. I wydaje mi się, że bardziej na tych już długo istniejących. Sporo wiedzy z XTB. Ogólnie - system mi się naprawdę podoba.
 4. Też mi się wydaje, że w przypadku nowych kryptowalut bardzo trudno o jakiekolwiek przewidywania. Przy starych jasne jest mniej więcej na co one reagowały, na jakie zdarzenia. W przypadku kryptowalut moim zdaniem ciężko o jakąś sensowną analitykę. Bo jak to analizować? Na jakiej podstawie. Ja bym przeczekał, aż inni spróbują z tematem ;-)
 5. A jakie konkretnie kryptowaluty są dostępne? No właśnie - tylko jak przygotować się do inwestowania w ten temat? Bo jednak nie widzę konkretnych szkoleń, które poruszają ten temat. Znacie takie?
 6. Jak w temacie. Tzn. ogólnie interesują mnie kryptowaluty, ale wydaje mi się, że bitcoin jest tutaj najbardziej perspektywiczny. W jaki sposób działacie z tym tematem? Wspieracie się pomocą jakiegoś brokera, czy coś?
 7. No właśnie - wczoraj kupiłem na Empiku Far Cry 5 w przedpremierze i mam mieć po weekendzie gierkę u siebie. Dali teraz za 210 zł - cena na PS4. Śmieszne co się porobiło z Allegro - kilka dyszek drożej, u każdego. Ale tak czy siak - za kilka dni zaczynam granie i już nie mogę się na to doczekać ;-)
 8. A może już nawet 8 lat na Hekko, na różnych kontach? I dodam, że to jedyny serwer, na jakim wytrzymaliśmy przez te lata. Działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów.
 9. Od dłuższego czasu wymieniam tylko na Waluteo. Jest mi naprawdę wygodnie - nie chodzi tylko o oszczędności. Jednak wymiana na mieście oznaczała kursik do bankomatu, kursik do kantoru i dalej chodzenie z walutą po mieście. Online to dwa przelewy. Ale wraca kwestia ceny i spreadu. Często handluję walutą - u nich spread na euro jest poniżej grosza. Przy takich warunkach opcji wymiany waluty jest dużo więcej, bo niewiele potrzeba żeby kurs się nieco polepszył.
 10. W hekko co trochę masz promocje - kwestia jedynie ich obserwowania. Najlepiej lajkować ich profile w społecznościach. Wtedy będziecie widzieć, jakie są aktualne promocje. A u nich ten serwer naprawdę działa znakomicie.
 11. Z kim współpracujecie przy rozliczaniu działalności w UK? Interesuje mnie dokładnie rozliczenie podatkowe w UK z Polaccount. Czy znacie firmę, którą podlinkowałem? W co najmniej kilku miejscach widziałem jej polecenia. Czy Waszym zdaniem jest godna uwagi? Zależy nam na pewniaku, tak żebyśmy nie musieli się stresować tematem rozliczenia podatkowego. Przychodzi Wam na myśl jakaś konkretna firma?
 12. Jaki system ERP

  Będziemy mieć ten pokaz, mamy tylko jeszcze uzgodnić dokładnie termin. W piątek się umówiłem z jakąś babką, która tam odbiera telefon na wstępne spotkanie i pokazanie systemu. Była bardzo miła. Sądziłem, że będą ściemniać, żeby tylko obyło się bez spotkania, ale jednak widać było zainteresowanie tym. Podoba mi się. Zobaczymy jak pod względem merytorycznym będzie wyglądać to spotkanie.
 13. Jaki system ERP

  A możesz przybliżyć, o jakim rozwiązaniu dokładnie mowa? Pierwsze słyszę, że Microsoft ma jakiś system ERP. Google też nic na ten temat nie wie. Co dokładnie masz na myśli?
 14. Jaki system ERP

  Znalazłem porównanie, ale powiedzmy, że od pozycji: Definiowanie procedur to nie mam pojęcia na czym polega dana funkcja i opis średnio mi cokolwiek rozjaśnił. Co zatem robić?
 15. Co sądzicie o systemach ERP i jakie Waszym zdaniem są najlepsze? Czy w przypadku swojej firmy widzicie, że ERP faktycznie wspiera waszą działalność? Usprawnia ją? Pochwalcie się swoimi doświadczeniami.
×