Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

toczan

Użytkownicy forum
 • Content count

  88
 • Joined

 • Last visited

About toczan

 • Rank

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Bez obaw. Praca na Berberis i na pewno będzie znakomicie. Cudów nie osiągniecie od razu, zmiana jest możliwa krok po kroku. Wyniki będą coraz lepsze, tylko musicie wprowadzać dane i dbać o to wszystko. Będzie dobrze.
 2. Czy organizacja targów wyłącznie online ma sens? Czego można się spodziewać? Popatrzcie na to - https://www.wydarzeniaonline.pl/targi-online/ Czy to ma ręce i nogi? Jakie macie doświadczenia? Klienci odbierali to pozytywnie i średnio? Czy mieli jakieś wątpliwości?
 3. Wakacje kredytowe

  Czy ktoś może mi ostatecznie i jasno wyjaśnić, czy warto wejść w ten temat - https://www.creditspace.pl/informacje/wakacje-kredytowe/ ? Bo tak naprawdę czytam, czytam i dalej nie wiem. Czy wakacje kredytowe są korzystne i czy w każdym przypadku? Jakie warunki trzeba spełnić, aby to był dobry wybór? Doświadczenia?
 4. Tematy eko

  Polecam spróbować smaków innych kuchni, tutaj je macie - https://best-market.pl/slodycze/ To jednak zdecydowanie konkret i to pod każdym względem. Niby podobne słodycz, ale użyte produkty powodują, że to wszystko smakuje totalnie inaczej. Kto testował? Warto, to zawsze coś innego.
 5. Okulary w super cenach

  A jakie krople do oczu polecacie, aby robiły dużą różnicę? Czy może coś z tego - https://www.bezokularow.pl/krople-do-oczu ? Jak to wygląda pod względem jakościowym, czy widzicie pozytywny wpływ w tym przypadku? Ewentualnie na co jeszcze zwracacie uwagę?
 6. Czy ktoś z Was uprawia ten sport? Jaką odzież nosicie? Szukam czegoś, co by mi przyniosło jakiekolwiek profity. W sensie - żebym widział korzyści z zainwestowania danej kwoty w to rozwiązanie. Co polecacie? Widzę, że często ludzie wspominają o tych rzeczach - https://sportano.pl/odziez-do-sportow-walki/rashguardy Czy rzeczywiście to ma jakiś wpływ na komfort w czasie walki? W sumie odzież powinna być przylegająca, ale co jeszcze to daje? Kwestia radzenia sobie z potem? Coś więcej?
 7. Organizowaliście kiedyś dużą imprezę? Mamy dźwięk, ale brakuje nam rozwiązań w zakresie oświetlenia. Jak proponujecie do tego podejść? Myślimy o tym - cma.pl/wypozyczalnia/wynajem-oswietlenia/ Oferta wygląda jakościowo, ale czy na pewno to jest dobry kierunek? Jak to oceniacie ze swojej perspektywy? Widzicie w opisie coś interesującego? Wiadomo - zależy nam przede wszystkim na jakości.
 8. Stół do ogrodu

  Myślę, że to jest właśnie dobry motyw - https://www.hop-sport.pl/meble-ogrodowe/zestaw-mebli-ogrodowych-imola-ciemnoszaryszary.html Robi różnicę, fajnie wygląda, estetyka, dostępne są zestawy pod różną liczbę osób. I to są rzeczy, które naprawdę robią ogromną różnicę. Czy to też dla Was? To już oceńcie sami, ale zakładam, że zdecydowanie tak. Bardzo atrakcyjnie to wygląda - po prostu klimatycznie.
 9. W co warto zainwestować?

  Sztabki srebra uważam za jeden z takich tematów, które długoterminowo muszą przynieść zyski, zerknijcie - https://flyingatom.gold/15-sztabki-srebra Pewnie, że portfel powinien być różnicowany, ale to jest jeden z takich składników, które należy uznać za pewniaka. Mam w tym doświadczenie i wiem, czego można się spodziewać. Podejdziecie do tego rozsądnie, to na pewno wyjdziecie na tym powyżej poziomu inflacji.
 10. Szukam sensownego rozwiązania o bardzo dobrych parametrach. Czy przychodzi Wam coś na myśl? Na razie wstępne jestem nakręcony na taki model - https://sportano.pl/p/55800/hulajnoga-elektryczna-street-surfing-voltaik-ion-400-szara Wydaje mi się, że powinien być OK. Czy potrzebuję czegoś więcej pod prywatny użytek?
 11. Jak to wygląda z Waszej perspektywy? Jakie macie doświadczenia? Zerknijcie na to: https://soczewkidlaciebie.pl/wady-wzroku/qlqo/krotkowzrocznosc-u-dzieci.html Czy to ma sens? Czy to realne, żeby coś takiego miało miejsce u zdrowego dziecka? Jak to wygląda z Waszej doświadczenia?
 12. Jakie polecacie wybrać, aby było rozsądnie cenowo i w porządku pod względem jakościowym? Zerknijcie na to - http://rankingsoczewek.com/ranking,ranking-kropli-do-oczu.html Słuszny kierunek, czy średnio? Warto bazować na zakupach przy takich rankingach?
 13. Pomysł na prezent

  Mogą to być okulary przeciwsłoneczne, ale najpierw poczytajcie, co w ogóle warto kupić. Jeśli postawicie na jakość, to będzie spoko. Pamiętajcie, że okulary mają nie tylko fajnie wyglądać, ale przede wszystkim zapewniać wystarczającą ochronę oczom. W przeciwnym wypadku korzystanie z nich nie ma większego sensu.
 14. Sprzęt gastronomiczny

  Winterhalter - przynajmniej jeśli chodzi o zmywarki. Na pewno nie ładujcie się w niskiej jakości, kiepskie sprzęty, bo to jest gwarancja problemów. Nie bierzcie sprzętów typowo domowych. Tutaj potrzebujecie jakościowych rozwiązań i to jest najważniejsze. Jako pierwszą zmywarkę kupiliśmy sprzęt z dolnej półki - wielokrotnie musieliśmy problem z nadążeniem z obsługą, bo akurat zmywarka padła, zablokowała się albo wyjechaliśmy brudne rzeczy. A przy Winterhalter mamy nie tylko zawsze jakość, ale teraz realną oszczędność na eksploatacji - małe życie prądu, wody czy chemii i to jest naprawdę szybko zauważalne w kosztach.
 15. Zmywarka w Gastronomi

  Tak, zdecydowanie warto. Poczytaj sobie o tym sprzęcie - https://www.winterhalter.com/pl-pl/produkty/zmywarki-kapturowe/seria-pt/ U nas doskonale sobie radzi przy naprawdę intensywnej eksploatacji. W weekendy działa w zasadzie non stop i jest OK. Prosta obsługa, ergonomia, dopasowanie do oczekiwań. No i co ważne - zauważalne obniżenie kosztów eksploatacji. Dużo mniejsze zużycie wody i prądu, ale także chemii, co dalej oszczędności. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że sprzęt działa niezawodnie. Tutaj nie ma takich akcji, że zawalamy pracę przez awarię sprzętu. Jak dla mnie w tej działalności nie można sobie pozwolić na kiepskie sprzęty.
×