Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
jasper13

Integracja

Recommended Posts

Plan wyjazdu integracyjnego to przede wszystkim dobrze zaplanowany harmonogram. Powinien on uwzględniać różnorodne aktywności, zarówno te związane z rozrywką, jak i rozwijaniem umiejętności interpersonalnych. Zanim napiszesz odpowiedni plan sprawdź te porady, które udało mi się znaleźć w sieci - https://www.projektefektywny.pl/blog/plan-wyjazdu-integracyjnego/. Wieczorne imprezy tematyczne są doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między pracownikami po całym dniu aktywności. Można zorganizować tematyczne przyjęcie, pokaz talentów pracowników lub wspólny grill. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnie, ale równie ważne, jest zapewnienie zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Promowanie zdrowych nawyków i zapewnienie wsparcia w sytuacjach osobistych jest kluczowe dla utrzymania motywacji pracowników. Więcej informacji o tym, jak to osiągnąć, przeczytacie pod linkiem https://nysainfo.pl/jak-podniesc-motywacje-swojej-zalogi-skuteczne-sposoby/ i jak najbardziej to są kwestie które warto jest znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×