Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
malinka

CA dawny Lukas Bank

Recommended Posts

"Lukas Bank zmieni nazwę na Credit Agricole Bank Polska, poinformował wiceprezes instytucji Philippe Marie. Nowa strategia zakłada wejście do grupy banków uniwersalnych, zdobycie 300 tys. nowych rachunków osobistych i zwiększenie sieci do łącznie 600 placówek do końca 2014 roku."

 

Hahaha, to życzę powodzenia. Z niewielu znajomych, którzy mieli tam konto wszyscy już zrezygnowali. Wyjątkowo niekompetentni konsultanci, naciąganie klientów na jakieś usługi w stylu ubezpieczenie od utraty pracy dla emeryta:-) i co najważniejsze wyłudzanie kasy. Uwielbiają wysyłać monity o tym, że pieniądze za ratę nie wpłynęły mimo że się je wysłało kilka dni wcześniej, za co oczywiście słono sobie liczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam konta w CA, ale rozglądam się powoli za kredytem hipotecznym, między innymi dlatego trafiłem na forum. I w Open Finance dowiedziałem się, że w CA są najbardziej liberalne sposoby liczenia zdolności kredytowej, ergo - najłatwiej dostać tam hipoteczny. Nie wiem czy się skuszę, ale jak tak, to napisze co i jak. Oczywiście dorzucają ubezpieczenia na życie, wlepią też karniaka, gdy ktoś chce spłacić kredyt wczesniej (do 3% wartości kredytu przez pierwsze pięć lat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mam pozytywnych wspomnień akurat z tym bankiem. Chciałem zaciągnąć kredyt gotówkowy na kilka tysięcy zł, byłem zainteresowany jakimiś szczegółami więc udałem się do punktu aby porozmawiać z jakimś konsultatnem. Ku mojemu zdziwieni nie dostałem żadnych szczegółowych informacji oprócz "tu Pan ma ulotke, to sobie Pan poczyta". Gdy podczas już wymuszonej rozmowy z pracownikiem powiedziałem, że do tej pory nie miałem nigdy żadnego kredytu to dostałem informacje że nawet nie mam po co składać wniosku o pieniądze bo i tak ich nie dostanę, skoro nie mam historii kredytowej. Po takich zapewnianiach pomyślałem, że w innym banku pewnie ucieszą się z nowego klienta a nie tak jak w CA.

 

Myślę, że akurat miałem pecha co do placówki banku, nie twierdze że we wszystkich tak samo traktują klienta, ale akurat tej wizyty nie wspominam zbyt miło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam konta w CA, ale rozglądam się powoli za kredytem hipotecznym, między innymi dlatego trafiłem na forum. I w Open Finance dowiedziałem się, że w CA są najbardziej liberalne sposoby liczenia zdolności kredytowej, ergo - najłatwiej dostać tam hipoteczny.

 

No to ciekawie, bo jak pisałam, mi doradcy Aspiro polecali Getin jako ten, w którym najłatwiej dostać kredyt hipoteczny. Widać każda sójka swój ogonek chwali. Ale wybiorę się do nich o ile ich placówka znajduje się w moim mieście. Im większy wybór tym większa szansa, że ktoś mi wreszcie ten kredyt da, już nie ważne na jakich warunkach, byleby dali!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×