Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
ankietowy

wsparcie rozwoju biznesu

Recommended Posts

  1. Cześć, w ostatnim czasie moja firma przeżywa dynamiczny wzrost, z czym powoli sobie nie daje rady i czuję, że nie wykorzystuje pełnego potencjału chwili. Z tego powodu chciałbym się zwrócić do profesjonalistów, którzy specjalizują się w czymś typu wsparcie rozwoju biznesu. Dlatego - czy moglibyście mi kogoś polecić? Przed chwilą znalazłem tę kancelarię https://phinance.pl[/url], czy mieliście z nimi styczność? Koniecznie podzielcie się doświadczeniami i swoimi propozycjami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozwój biznesu na pewno powinien iść w parze z troską o środowisko społeczne i naturalne. Firma powinna stosować w działaniach zasadę zrównoważonego rozwoju, a ocenę czy to się udaje i jakie zmiany w tym zakresie można wprowadzić pomoże ocenić audyt CSR o którym artykuł można znaleźć na tej stronie  https://panoramakutna.pl/czy-wiesz-na-czym-polega-audyt-csr/ . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku startujących firm, jasne jest, że szuka się oszczędności, bo budżet jest przeważnie napięty, dlatego według mnie warto pochylić się nad stałymi wydatkami, takimi jak rachunki za prąd, gaz, internet czy telefony służbowe. Często okazuje się, że wystarczy zmienić dostawcę usług, żeby dostać znacznie lepsze warunki, jako, że nowi klienci są z reguły inaczej traktowani. W przypadku sieci komórkowych konkurencja jest całkiem spora, jest kilku operatorów, którzy mają naprawdę tani abonament, przykładowo https://otvarta.pl/ A Wy na jaką sieć się zdecydowaliście? Na co zwracaliście uwagę przy wyborze? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chcesz rozwijać swój biznes to warto poszerzać zakres wiedzy i pomoże w tym oferta tego uniwersytetu  https://studiuj.uek.krakow.pl/forma-studiow/ekonomia-1-stopien/  Mają oni kierunki ekonomiczne a to pomoże w prowadzeniu firmy. Na pewno znajdziesz odpowiedni kierunek dla swoich potrzeb. Na pewno wiedza u nich zdobyta będzie procentować w przyszłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że ta propozycja https://www.paytel.pl/nasza-oferta/finansowanie-firmy/ jest ciekawa i sensowna. Formalności jest bardzo niewiele, a pieniądze można mieć w 2 godziny. Rozejrzyjcie się na tej stronie i poczytajcie. Myślę, że taka opcja jest warta uwagi, bo w ten sposób można rozwijać swój biznes i nie tracić czasu na stanie w bankach w kolejkach. Cały proces odbywa się online, co jest mega wygodne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×