Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Wyposazenie na studia

Recommended Posts

Od tego roku studiuję finanse. Czy ktoś moze był na takich studiach? Doradzicie w sprawie odpowiedniego wyposażenia/ Co nosiliście ze soba na studiach? 

Jaki plecak warto jest ze soba zabrać? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku zeszyt z podziałką na przedmioty. Poźniej już wolałem czyste kartki A5 i w domu grupowałem je na przedmioty. Ewentualnie nosiłem tylko tablet. Bez sensu jest dużo nosić, jednak wszystko wychodzi w 1 tygodniu ;)

Jeśli zabierasz ze soba laptopa polecam zastanowić się nad plecakiem antykradzieżowym. Plecak taki może tani nie będzie ale bedzie miał dodatkowe zabezpieczenia od kieszonkowców, tak wiec nikt Ci laptopa nie ukradnie:

https://www.niedajsieokrasc.pl/

Wiele modeli tego rodzaju znajdziesz w Pacsafe. 

Edited by zatorski

Share this post


Link to post
Share on other sites

O wszystkim się dowiesz już na studiach. Co będzie potrzebne, ile książek będzie trzeba nosić każdego dnia na uczelnię (wtedy dopasujesz plecak czy torbę). Nie ma co się przejmować na zapas. Już w październiku można spokojnie zrobić zakupy. Najpierw trzeba się skupić na wyborze kierunku. A takich nie brakuje, słyszeliście może o takim jak zdrowie publiczne? Widzę, że można podjąć takie studia na  https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-inzynierii-i-zarzadzania/zdrowie-publiczne-i-stopnia/ .  To uczelnia w Warszawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku kiedy chcesz pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności to w takim razie zapoznaj się z ofertą edukacyjną uczelni WSEH https://wseh.pl/pl/aktualnosci/studia-dla-ukraincow-czy-obcokrajowcy-moga-kontynuowac-nauke-w-polsce.html w tym również studia dla Ukraińców która oferuje zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne, a także szkolenia dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć umiejętności. To bardzo dobre miejsce dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w Polsce. Wspierają swoich studentów na każdym etapie nauki, oferując im profesjonalną opiekę i indywidualne podejście. Pozdrawiam serdecznie!

Edited by DominikaD32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×