Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Elfweard

Aplikacja do zarządzania pracownikami

Rekomendowane odpowiedzi

Stacjonarnie jest ich wiele

Trello

Google Drive (dysk i docs)

Slack

Każde z tych narzędzi umożliwia komunikację np. poprzez komentarze w Trello czy adnotacje w dokumentach Google, jednak podstawą jest stanowczo Slack.

Zerknij sobie rownież jakie rozwiazanie na zarządzanie pracownikami terenowymi ma FLowdog. Umożliwia sprawną weryfikację dzialan jak również skuteczniejsze przekazywanie informacji dla pracowników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie pracownikami terenowymi, to faktycznie nie najłatwiejsza kwestia. Dlatego też, decydując się na program do zarządzania, należy zwrócić uwagę na wszystkie możliwe funkcje, jakie posiada. Gdybym miała wam coś polecić ze swojej strony, to zdecydowanie byłby to program FaciliTime. Działa bez zarzutu i jest bardzo intuicyjny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w kwestii oprogramowania również bardzo ważną sprawą jest to jakiej firmy systemów używamy i czemu ma służyć to oprogramowanie. Wtedy można podjąć decyzje jakie oprogramowanie wybrać. JA potrzebuję programu, który wykona dla mnie rozliczenie delegacji online , bo mamy ich dużo w firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Berberis działa rewelacyjnie i przynosi mocną zmianę. Wszystkie rozwiązania w jednym miejscu.

Krok po kroku możecie osiągać to, na czym wam zależy. Nie zrobi się od razu cudownie, ale docelowo będzie spoko.

Jak to widzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni system do zarządzania personelem pozwala zmaksymalizować Twój zysk. Z obsługi wyliczysz wynagrodzenie pensje pracownicze, z podziałem na osobną zmianę i zmianę. zaoszczędzisz także na tej, w której dodatkowo personel jeszcze nie pracuje, bo np. w tym dniu akurat spóźnił się do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas nasza firma korzystała z usług firmy zewnętrznej. Jednak obecnie istnieją możliwości minimalizacji kosztów prowadzenia działalności, a jednocześnie prowadzenia procesów biznesowych związanych z zarządzaniem personelem we własnym zakresie. Zaczęliśmy więc wykorzystywać platformę PeopleForce do zarządzania personelem firmy. Daje nam to możliwość prowadzenia księgowości kadrowej, analityki itp. bez zwiększania personelu firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×