Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Dockson

Ubrania robocze dla pracowników w firmie

Recommended Posts

Takie kwestie powinny regulować zapisy w umowie zlecenie. Zleceniodawca może wymagać określonej odzieży roboczej przez zleceniobiorcę, ale wcale nie musi mu jej finansować. Jeśli w zakładzie pracy zleceniodawcy występują jakieś określone wymogi co do odzieży roboczej np. ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy to zleceniodawca ma obowiązek poinformowania o tym zleceniobiorcy, a ten musi się do tych wymagań dostosować. Jeśli nie chcesz w firmie ubrań roboczych kupować, dobrym rozwiazaniem moze byc taki wynajem odzieży roboczej

Który jest oferowany przez firmę Stapol. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o ubrania robocze to jest to bardzo istotna kwestia. Oprócz tego pracodawca powinien zadbać o odpowiednie artykuły bhp rumia w miejscu pracy. Jest to bardzo ważne, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo pracowników. Na szczęście w internecie istnieje wiele profesjonalnych hurtowni takich jak np. ta https://dtsmarket.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nadal szukacie odpowiedniej odzieży ochronnej, to zajrzyjcie na stronę https://anco.com.pl/pl/c/Koszulki-robocze-t-shirt-i-polo/102 . Myślę, że każda branża znajdzie tu odpowiednie środki ochrony.  Koszulka robocza sprawdzi się w naprawdę bardzo wielu sytuacjach. Dzięki wyższej trwałości niż zwyczajna, dobrze nada się do wykonywania prac fizycznych. Można mieć ją na sobie w czasie pracy przy domu, naprawiania samochodu czy w czasie pracy w fabryce. T-shirt roboczy może zatem mieć w swojej szafie każdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o ubrania robocze to idealne uniformy wysokiej jakości dla branży medycznej znajdziesz tutaj  https://cocomed.eu/odziez-medyczna-damska/spodnie-medyczne-damskie/ Mają masę wzorów i kolorów oraz atrakcyjne ceny. Pracownicy na pewno ucieszą się z ubrań które dostaną. Na pewno dobrze ubrana kadra pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko  też  zależy od rodzaju  pracy, ale   warto wiedzieć -  gdzie i jakie  ubrania  można  kupić.  Mnie   chociażby zainteresowały    swetry wojskowe    ,  które   właśnie znalazłam  u  firmy  Sortmund i  tak  sobie   myślę, że  kupię  mojemu  chłopakowi.  Te   swetry są  ładne i  dobrze  wykonane, a  jakość  to dla mnie ważna  sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×