Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
foczka

Nauka języków obcych

Recommended Posts

Jeżeli nauka języków obcych, to dla mnie jednak szkoły językowe przewyższają jakością jakąkolwiek aplikację. Próbowałam i tego i tego, no i zdecydowanie więcej nauczyłam się jednak w szkole. Jak masz dobrego lektora, który jest cierpliwy, to spokojnie jesteś w stanie opanować nawet duży zakres materiału w dość szybkim czasie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej sama nauka języków obcych jest niezwykle ważna, ale ja niestety na nią już nie mam czasu. Za to staram się jak najwięcej dowiedzieć o tłumaczeniach. Moim zdaniem świetnie na stronie https://polityczni.pl/wiadomosci/content-marketing-w-innym-jezyku-komu-zlecic-tlumaczenie/faa_bjfo również opisano to komu najlepiej jest zlecać tłumaczenia content marketingowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla nas bardzo ważne było by wybrać odpowiednią szkołę językową dla naszego syna, na szczęście jednak znaleźliśmy przydatny artykuł jak https://www.wzielonej.pl/artykul-sponsorowany/czy-szkola-jezykowa-to-dobre-miejsce-na-nauke-angielskiego/ , dzięki niemu dowiedzieliśmy się jaką szkołę najlepiej wybrać i powiem wam, że faktycznie to był świetny wybór

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nauka super się opłaca, kiedy potem mamy okazję wyjechać do jakiegoś kraju na rodzaj wczasów czy urlopu. Ostatnio będąc w Sky safari zauważyłem, że znajomość jeżyka nawet na poziomie średnio zaawansowanym nie zawsze w pełni się przyda. Jednak poziom wyżej warto znać, przede wszystkim język angielski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angielski tylko, czy może i jakieś dodatkowe języki? Na pewno jakiś inny język powinien super się sprawdzić i być bardzo przydatny. A jak się uczyć to najlepiej od najmłodszych lat. Przedszkole z językami to świetna sprawa. Tu wyróżnić mogę Te Vizja Okopowa, super sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, jak ciekawi was angielski biznesowy online to zdecydowanie powinniście się zainteresować ofertą: https://przelambariere.pl/ Ceny ich kursów nie są wygórowane, a co w tym wszystkim najważniejsze - takie lekcje są bardzo skuteczne ze względu na to, że lektorzy potrafią przekazać swoją wiedzę. U mnie znacznie poprawiła się wymowa angielskiego, odkąd korzystam z ich kursów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jesteśmy w temacie nauki języków obcych to my zdecydowaliśmy się wysłać naszego syna do przedszkola dwujęzycznego, jako , że bardzo zależało nam aby syn szybko opanował język angielski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów kształcenia. Syn chętnie chodzi do przedszkola, nie ma z tym najmniejszego problemu. Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego przedszkola Polsko-Angielskiego to polecam https://world-school.pl/magic-world-preschool/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na temat nauki języków obcych u dzieci i trudności z tym związanych możecie poczytać tutaj -  https://www.nowinytyskie.pl/dziecko-ma-problemy-z-jezykiem-obcym-co-zrobic . Aktualnie znajomość języków obcych a przede wszystkim angielskiego jest wręcz niezbędna więc od najmłodszych lat trzeba dzieci edukować w tym kierunku by miały po prostu w przyszłości lżej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×