Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
foczka

Nauka języków obcych

Recommended Posts

Jeżeli nauka języków obcych, to dla mnie jednak szkoły językowe przewyższają jakością jakąkolwiek aplikację. Próbowałam i tego i tego, no i zdecydowanie więcej nauczyłam się jednak w szkole. Jak masz dobrego lektora, który jest cierpliwy, to spokojnie jesteś w stanie opanować nawet duży zakres materiału w dość szybkim czasie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej sama nauka języków obcych jest niezwykle ważna, ale ja niestety na nią już nie mam czasu. Za to staram się jak najwięcej dowiedzieć o tłumaczeniach. Moim zdaniem świetnie na stronie https://polityczni.pl/wiadomosci/content-marketing-w-innym-jezyku-komu-zlecic-tlumaczenie/faa_bjfo również opisano to komu najlepiej jest zlecać tłumaczenia content marketingowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla nas bardzo ważne było by wybrać odpowiednią szkołę językową dla naszego syna, na szczęście jednak znaleźliśmy przydatny artykuł jak https://www.wzielonej.pl/artykul-sponsorowany/czy-szkola-jezykowa-to-dobre-miejsce-na-nauke-angielskiego/ , dzięki niemu dowiedzieliśmy się jaką szkołę najlepiej wybrać i powiem wam, że faktycznie to był świetny wybór

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×