Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Jakie gadżety na konferencje

Recommended Posts

Może cukierki firmowe 

http://www.wlasnybiznes.eu/czekoladki-reklamowe-slodki-upominek-dla-klientow

Na stronie jest ich opis. NIe jest to drogi gadżet, możesz zamówić za kilka groszy. Poza tym na papierkach możesz nadrukować logo firmy. Moim zdaniem takie cukierki bedą o wiele bardziej pasowały dla klientów niż notesiki czy smycze, których mają zwykle i tak bardzo wiele. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że znalazłam ten wątek ponieważ chciałabym również zapytać o przygotowanie prezentacji. Wykonujecie ją samodzielnie, czy zlecacie to komuś? W sieci znalazłam gotowe szablony powerpoint https://re-prezentacja.pl/gotowe-szablony-power-point-dla-firm/, które okazują się być pomocne. Przygotowanie profesjonalnej prezentacji multimedialnej jest pracochłonne. Zaprojektowanie każdego slajdu wymaga skupienia, a także poświecenia odpowiednio dużej ilości czasu. Z tego względu w firmach niekiedy rezygnuje się z wykorzystywania prezentacji w celach biznesowych, a jeszcze częściej przygotowuje się je w pośpiechu, bez odpowiedniego przygotowania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może koszulki z nazwą firmy. Jeśli zastanawiasz się komu zaufać jeśli chodzi o odzież zawierającą logo to polecam Ci z własnego doświadczenia stronę https://logociuch.pl/. Firma oferuje szeroką różnorodność wzorów i kolorów oraz profesjonalną obsługę. Dodanie na odzieży własnego logo nie tylko poprawia wizerunek firmy ale także może stanowić rodzaj reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×