Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Wygodnym rozwiązaniem jest program do rozliczania. Można pobrać go z tej strony https://urzadskarbowy-pit.pl/ i zainstalować na swoim komputerze. Według mnie nie warto zostawiać deklaracji PIT do automatycznego wypełnienia przez Urząd Skarbowy, ponieważ może wiązać się to z wieloma niekorzystnymi okolicznościami dla podatnika. Zdecydowanie lepiej tą kwestią zająć się samodzielnie, zwłaszcza, że mamy taką możliwość. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejszym aspektem, z perspektywy osoby przekazującej część swojego podatku na samodzielnie wskazane cele, jest możliwość decydowania o tym, na co konkretnie zostaną one wykorzystane. To większe poczucie sprawstwa, przynależności do danej społeczności i do narodu, dla którego można zrobić coś dobrego i ważnego.

 

 

___________________________________
Jakie argumenty przemawiają za przekazaniem 1% swojego podatku na chore dzieci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że sporo wiecie o rozliczaniu PIT-u. Mi zazwyczaj pomagał w tym kolega z pracy, ale w tym roku muszę rozliczyć się sam. Tutaj https://urzadskarbowy-pit.pl/ wyczytałem o programie PITax.pl, dzięki któremu można rozliczyć się za darmo. I teraz moje pytanie: czy ktoś z Was już rozliczał pit za pomocą tego darmowego programu? Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie internetowej https://www.pless.pl/wiadomosci/69790-dlaczego-warto-wypelnic-deklaracje-podatkowa-przez-program-pit możecie przeczytać artykuł o tym, dlaczego warto wypełnić deklarację podatkową przez program PIT. Do tej pory oddawałam wszystkie dokumenty księgowej, aby to ona rozliczała się za mnie z Urzędem Skarbowym. Było to jednak kosztowne rozwiązanie. Teraz nie muszę nawet wychodzić z domu, no a darmowy program online do rozliczania się z Urzędem Skarbowym jest naprawdę bardzo łatwy i przyjemny w obsłudze. Pozdrawiam! :D

Edited by okeefe.lyric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×