Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
rolando1

Części do maszyn

Recommended Posts

Awaria maszyny może być kosztowna, nie tylko przez zakup części, ale też przez czas, jaki nie będzie pracowała, dlatego warto wcześniej poszukać zaufanych sprzedawców. Ja zawsze zamawiam konkretne części bezpośrednio od producentów, ponieważ zależy mi, aby były one oryginalne. Ostatnio nawet kupowałem koła pasowe zębate na zamówienie, ponieważ potrzebowałem ich w określonych parametrach. 

Edited by audre.bradtke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak w waszej firmie niezbędne są maszyny to na pewno też firma https://gizo.pl/maszyny/wersja-agri/wynajem/ nie raz się wam przyda. Warto się do nich zgłosić jak będziecie potrzebować przeróżnych maszyn, w tym wózków widłowych, podnośników, czy też ładowarek, koparek. Oferują tu zarówno nowe, ja i używane maszyny, tez i z opcją na wynajem. U mnie w firmie akurat to się najlepiej sprawdza, na początku zamierzam przez jakiś czas wynajmować wózki widłowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://hydromotor.pl/czesci-pomp-hydraulicznych/ , na której znajdziecie oryginalne oraz zamienne części do silników i pomp hydraulicznych. Dodatkowo oferują oni usługi serwisowe, a także wszelkie naprawy wykonane przez specjalistów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×