Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Moja firma jest w niezbyt dobrej sytuacji, dlatego chciałabym to zmienić. Myślałam o skutecznej reklamie. Niedawno znajoma poleciła mi bardzo dobrą agencję reklamową https://scyla.pl/  wydaje mi się, że to będzie strzał w dziesiątkę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną oferte najróżniejszych  pieczątka z logo oraz wielu innych stempli i akcesoriów. Są to najlepsi specjaliści w branży, którzy na pewno Wam pomogą.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak reklama to marketing szeptany, który moim zdaniem daje najlepsze efekty wzglądem kosztów inwestycji. Tu pomaga mi agencja http://mbuzz.pl/ która od lat specjalizuje się w tej technice reklamy sieciowej. Pomysłowo ale i dyskretnie promują moją markę, docierając do odpowiednich grup odbiorców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o reklamę i wizerunek firmy to moim zdaniem powinniśmy zdać się na specjalistów. Pani Beata Sowa jest świetną specjalistką do spraw PR'u. Na jej stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji - warto także poczytać jej bloga z merytorycznymi artykułami: https://beatasowa.pl/wiedza/jak-wspolpracowac-z-dziennikarzami/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam Wam artykuł ze strony https://www.moja-ostroleka.pl/art/1619504594/skuteczne-pozycjonowanie-ecommerce-8211-jakie-przyniesie-korzysci , gdzie dowiecie sie jakie efekty przynosi skuteczne pozycjonowanie. Obecnie reklama w internecie stanowi ważny element rozwoju każdej działalnosci, dlatego coraz częściej firmy przenoszą swoje oferty do sieci. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×