Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Steven2000

Oszczędzanie pieniędzy

Recommended Posts

Oszczędzanie to bardzo ważna kwestia. Jeśli posiadacie w domu niepotrzebne urządzenia, które posiadają w swoim składzie tytan to rozważcie sprzedaż urządzeń, dzięki którym będziecie mogli zarobić. Na stronie  https://zlomweglika.pl/skup-tytanu dowiecie się na ten temat.Warto sprawdzić nieużywane i zepsute sprzęty, przedmioty oraz części, być może zawierają one tytan w czystej postaci lub w postaci stopów, który można oddać na skup. Będziecie zadowoleni z cen oraz współpracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto szukać opcji inwestycji z niskim spreadem i też później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak lokuję oszczędności i naprawdę jestem zadowolony z możliwości jakie dają, dlatego zajrzyjcie na MennicaSkarbowa.pl w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych sprzedawcą trzeba czekać nawet powyżej miesiąca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wiecie wzrost inflacji zupełnie nie sprzyja oszczędzaniu na lokatach. Najlepszym w tej kwestii rozwiązaniem jest inwestowanie, według mnie sprawdza się najlepiej. Ja sama korzystam z takiej aplikacji wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW  i na tę chwilę nie narzekam. Nie wiedziałam że jest to aż takie proste.  Działa to bardzo dobrze, wszystko mam pod ręką. W tej chwili mam już dość mocno rozbudowany portfel inwestycyjny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz energia elektryczna jest bardzo droga, dlatego jeśli chcecie zaoszczędzić pieniądze, powinniście dobrze dobrać taryfę. Jeśli gospodarstwo domowe nie wykorzystuje większej ilości energii w określonych godzinach, to odpowiednia będzie taryfa G11, która jest przeznaczona dla rodzin, agroturystyki czy rolnictwa. Firma E.ON opisała tę taryfę w tym miejscu https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/taryfa-g11 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach oszczędzać pieniądze trzeba cały czas, wszystko drożeje i jest coraz gorzej. Jednak nie wiem czy daje radę ktoś oszczędzać przy takich cenach jak są obecnie. My z mężem staramy się w miarę naprawiać rzeczy zamist je wyrzucać. Teraz na przykład kupiłam zestaw do naprawy plandek i zamiast kupić nową naprawiliśmy starą 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

taśma do naprawy plandek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcją są różnego rodzaju tarcze i dofinansowania, z których można skorzystać. Jeśli chodzi o prąd to tarcza solidarnościowa pozwala na oszczędności. Rzućcie okiem tu https://zkedystrybucja.pl/tarcza-solidarnosciowa-wsparcie-na-energiczna-przyszlosc/ - są informacje dla kogo ona jest i jak z niej skorzystać. Akurat prąd nie jest tani więc taka opcja to spory zysk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×