Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
  • 2
Sign in to follow this  
Malfoy

Zgony po szczepionkach na covid - uszczepionkowani?

Question

Witam,

Wielu z Was ma na pewno seniorów w rodzinie. Wszyscy w pewnym stopniu zaufaliśmy rządzącym kiedy dopuszczali szczepionki do użytku bez wymaganego 3 letniego okresu badań nad skutkami jej użycia. Jak się teraz okazuje ciężkie skutki NOP czyli zgony nie są rzadkością. Kto za to odpowie skoro Pfizer i inni odmówili odpowiedzialności za skutki uboczne?

W telewizji tego nie usłyszycie ani nie zobaczycie. Czarek Pazura z Michałem będą Was zachęcać. Podejdźcie do tego jednak zdroworozsądkowo. Wobec normalnej szczepionki, która od wielu dekad działa na różne choroby nie mam nic przeciwko. Organizm dostaje mała próbkę wirusa, często martwego, żeby nauczyć się rozpoznawać go zawczasu i szybko wytworzyć przeciwciała.

Szczepionki mRNA działają jednak inaczej. W dużym uproszczeniu zmusza się komórkę aby wytworzyła białko występujące w wirusie a potem zmusza system odpornościowy aby je zaatakował.

Że takie programowanie genetyczne nie działa jak należy można dowiedzieć się z lokalnych mediów, które jeszcze nie maja cenzury.

Na stronie stopnop.com.pl jest już zgłoszonych 57 zgonów po szczepieniu:

https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

A ostanie "głośne przypadki" są bardzo niepokojące:

https://tarnogorski.info/glos-stan-profesora-z-zabrza-gwaltownie-zalamal-sie-40-minut-po-podaniu-szczepionki/

https://zyciekalisza.pl/artykul/po-zaszczepieniu-zmarl/1139311

https://tarnogorski.info/dziewiec-osob-z-domu-opieki/

Jak macie konkretny przypadek śmierci po szczepionce na covid zgłaszajcie na stopnop.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
Guest Hańba_ekspertom

Najgorsze jest to że na każdy Niepożądany Odczyn Poszczepienny czyli NOP od razu wyskakuje tuzin ekspertów że to jest normalne. Ten lekarz który zmarł miał zaledwie 51 lat i juz newsweek dementuje że umarł na serce i szczepionka nie ma nic wspólnego z tym - oczywiscie żadnych dowodów nie przedstawia, tylko bo tak mówi jego córka:

https://www.newsweek.pl/wiedza/zdrowie/szczepionka-przeciw-covid-19-zmarl-lekarz-ktory-przyjal-druga-dawke-szczepionki-na/h87wckv

Newsweek twierdzi że prostuje fake newsy tworząc nowy fake news, no bo to że doktor umarł jest bezsprzeczne i nastapiło to w 2 tyg po 2 szczepionce. Nawet jakby był to przypadek, to wystarczy napisać że jest to możliwe ale newsweek twierdzi że na pewno umarł bo był chory na serce. I tak to właśnie różnej maści "eksperci" tłumaczą w stylu sławnego "operacja się udała ale pacjent zmarł".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Guest Mengele

Niemcy się zastanawiają czy szczepionka AstraZeneca nie szkodzi ludziom. He, he podczas szczepień dopiero sie zastanawiaja czy szczepionka jest ok. U nas nauczyciele raczej gorzej na nia reaguja:

https://portal.abczdrowie.pl/dzialania-niepozadane-po-szczepionce-astrazeneca-ekspert-wyjasnia

https://wydarzenia.interia.pl/deutsche-welle/news-niemcy-nieufnosc-wobec-szczepionki-astrazeneca-wiele-wizyt-o,nId,5055978

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Guest Englishman

Ofiary śmiertelne (173 w UK jak do tej pory odnotowane) to jest cena jaką według rządzących musi ponieść społeczeństwo "dla większego dobra". Proszę oto raport UK na ten temat:

https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirus-vaccine-summary-of-yellow-card-reporting

W "Events with a fatal outcome" mamy:

" The MHRA has received 173 UK reports of suspected ADRs to the Pfizer/BioNTech vaccine in which the patient died shortly after vaccination, 150 reports for the Oxford University/AstraZeneca vaccine and 3 where the brand of vaccine was unspecified "

Jak się komus nie chce tłumaczyć:

„MHRA otrzymała 173 raporty z Wielkiej Brytanii o podejrzewanych działaniach niepożądanych szczepionki Pfizer / BioNTech, w których pacjent zmarł wkrótce po szczepieniu, 150 raportów dotyczących szczepionki Uniwersytetu Oksfordzkiego / AstraZeneca i 3, w których marka szczepionki nie została określona”

Oraz:

"Based on age-stratified all-cause mortality in England and Wales taken from the Office for National Statistics death registrations, several thousand deaths are expected to have occurred, naturally, within 7 days of the many millions of doses of vaccines administered so far, mostly in the elderly. "

Jak się komus nie chce tłumaczyć:

"Na podstawie ważonej wiekiem śmiertelności z wszystkich przyczyn w Anglii i Walii, zaczerpniętej z rejestracji zgonów Urzędu Statystyk Krajowych, oczekuje się, że od podania wielu milionów dawek szczepionek, w większości przypadków, wystąpi kilka tysięcy zgonów w ciągu 7 dni. u osób starszych."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Od początku epidemii do końca 2020 roku zmarły 5102 osoby na Covid-19 (bez chorób współistniejących). W roku 2019 WHO napisało że w Polsce umiera z powodu grypy 6000 osób rocznie tylko nie wszystko się raportuje. Tutaj dowód:

zgony_na_sam_covid_2020.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Guest Profesor

Tymczasem na wp dzisiaj:

"Dane pokazują, że NOP-y występują bardzo rzadko. Te najczęstsze są dowodem na to, że szczepionka działa - stwierdziła w rozmowie z dziennikiem prof. Ewa Augustynowicz z Zakładu Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru PZH.
W przypadku szczepionki firmy AstraZeneca procent NOP jest wyższy niż po skorzystaniu z innych preparatów, nadal utrzymuje się jednak na niskim poziomie.
PZH zauważa, że w ciągu ostatnich 20 lat w Polsce nie odnotowano zgonu przyczynowo związanego ze szczepieniem. Dochodziło do wstępnego raportowania takich sytuacji, ale po analizie żaden z takich przypadków nie został potwierdzony."

Państwowy Zakład Higieny twierdzi.... za tym PZH stoja konkretni ludzie którzy jeżeli ktoś naprawdę umrze po szczepieniu biorą ich śmierć niejako na siebie twierdząc, że wszystko jest OK, szczepionka jest bezpieczna i nikt nie umarł.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×