Jump to content

Recommended Posts

Guest zażenowana

Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie Euro***d, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje u nich kredyty? Ręce mi opadły.

Guest beata

alior bank to oszuści i naciągacze, radzę zawiadamiać prokuraturę

rafał pawelczyk twierdzi, że nie ma dokonanych na konto wpłat, mimo , że klient ma dowody wpłat- kto więc kradnie te pieniądze

sepleniąca majewska justyna nie tylko jest nieprofesjonalna, ale chamska i złośliwa, to samo paziewska hanna

po podpisaniu umowy wysyłają dodatkowe oświadczenia do podpisania zmuszające do spłaty dwukrotnrj kwoty pożyczki, mimo, iż wcześniej podpisało się umowę na której widnieje inna kwota-to sprawa dla prokuratury

niech każdy kto tak zostanie potraktowany zakłada sprawę w prokuraturze

Guest Irena

Alior zszedł na psy-ten bank chyba ginie,bo tylko ginący tak łupi swoich klientów/nowe opłaty prawie za wszystko/.Myślę,że stracą mnóstwo klientów-

mnie już stracili.

Ja słyszałam, że Alior Bank jest dość dobrym bankiem, który wprowadza coraz to nowsze "innowacje" i udogodnienia dla klienta.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem tego banku to może coś na jego temat poczytać sobie tutaj:
http://www.kalkulator.pl/Alior-Bank Zapraszam.
Mi osobiście podoba się promocja gwarancji najniższej raty i to, że jak znajdzie się tańszą to bank zwraca ci różnicę i obniża do tego samego stopnia co znaleziona niższa rata.
Nie jestem pewna, czy to rzeczywiście tak jest...
Z resztą wiele banków jest pewnych swoich kredytów toteż pełno takich gwarancji.

W momencie wejścia na rynek Alior Bank rzeczywiście miał rewelacyjną ofertę, Z pewnością była ona skonstruowana tak, aby przyciągnąć szybko jak najwięcej klientów. Dotyczyło to zarówno lokat, jak i kredytów. W tej chwili nie wyróżnia się jednak na tle innych banków - jego kredyt hipoteczny przyznawany jest z marżą od 1,99%, więc koszt kredytu jest na średnim poziomie.

Z tego, co zauważyłam, to alior bank opinie ma w zdecydowanej większości pozytywne. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient, ale nie każdemu da się dogodzić. Niektórzy z kolei na siłę próbują się przyczepić. Ja im kibicuję, bo to w końcu jeden z niewielu polskich banków.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.