Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Jaka firma kurierska do szybkiego przewozu dokumentów?

Recommended Posts

Z tego co wiem, to do tego typu spraw, musi być odpowiednio przeszkolony kurier. Czyli nie każdy kurier będzie mógł zrealizować podpisanie umowy oraz przygotowanie przesyłki zwrotnej o której mówisz.

Jeżeli chodzi o kurierów, to w zasadzie każda firma przewozowa posiada takie usługi o których tutaj piszesz.

Kurierów szukaj za pośrednictwem brokerów. Jest ich kilku. Sprawdź np tutaj pod linkiem: https://www.kurjerzy.pl/zamow-kuriera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukaliście może przez brokera kurierskiego Furgonetka? Fajna opcja, na pewno i przy dokumentach to fajnie się sprawdzi. Ja tak znalazłam cennik paczkomatów i przyznam sie, że najczęściej właśnie w ten sposób nadaje paczki, także i jak mam coś kupić przez internet to wybieram paczkomat. Jest to najwygodniejsze i nie trzeba umawiać się z kurierami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z dokumentami poradzi sobie chyba każda firma kurierskie. Na przykład w dpd zamów kuriera albo w dhl. A najlepiej to wejdź na stronę brokera kurierskiego i tam porównaj sobie ceny. Łatwo wybierzesz najtańszą opcję i zamówisz kuriera do domu. Ja korzystam z pośrednika kurjerzy.pl i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Także polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×