Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Zakup mieszkania na kredyt a ubezpieczenie

Recommended Posts

Planuje zakupić mieszkanie na kredyt. Pytanie, jak wygląda kwestia związana z ubezpieczeniem po zakupie. Bank będzie wymagał wykupienia takiego ubezpieczenia, zastanawiam się tylko, jak to będzie wyglądało w praktyce? Jaki zakres ubezpieczenia, a co za tym idzie jakie mogą być koszta z tym związane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczenie warto wykupić niezależnie od tego, czy mieszkanie zakupione zostało na kredyt czy za gotówkę. Mieszkanie to jest pewnego rodzaju dobro materialne, które może ulec uszkodzeniu, zalaniu, pożarowi lub innemu nieszczęściu. Zmniejsza się jego wartość a ubezpieczenie służy temu, aby owa wartość nie zmniejszyła się w nadmierny sposób.

Zwykle jest tak, że masz dowolność wyboru. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych, dużych towarzystw ubezpieczeniowych np Compensa. Na https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/dom-i-mieszkanie/

Dopytaj jeszcze jak coś.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×