Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o lokatach w Credit Agricole? Promocja zwrotu za rachunki już chyba się skończyła i chciałbym gdzieś kasę włożyć na lokatę. Mam u nich ROR więc myślę o tej lokacie dynamicznej na 4% -np. tu lokaty w Credit Agricole chociaż BGŻ ma lepsze oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad wyborem jakiejś ciekawej lokaty. Z tego co słayszałam to Alior bank ma bardzo ciekawą oferte, ale chcę właśnie porównać z innymi bankami aby wybrać najlepszą z możliwych ofert.

 

 

______________________________________

Koniecznie zobacz sypialnie Wrocław!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że ciekawą ofertę Lokaty ma Skok Wołomin.Znajoma mówiła mi że dają aż 6,9% na lokacie.

 

no wierzyć się aż nie chce. my poszliśmy w program inwestycyjny na 15 lat, mam nadzieję że po tym czasie znajdzie się jakaś ciekawe lokata na którą będzie można wrzucić wypracowane pieniążki do czasu aż się dzieciom będa należały z racji dojrzałości emocjonalnej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×