Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o lokatach w Credit Agricole? Promocja zwrotu za rachunki już chyba się skończyła i chciałbym gdzieś kasę włożyć na lokatę. Mam u nich ROR więc myślę o tej lokacie dynamicznej na 4% -np. tu lokaty w Credit Agricole chociaż BGŻ ma lepsze oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad wyborem jakiejś ciekawej lokaty. Z tego co słayszałam to Alior bank ma bardzo ciekawą oferte, ale chcę właśnie porównać z innymi bankami aby wybrać najlepszą z możliwych ofert.

 

 

______________________________________

Koniecznie zobacz sypialnie Wrocław!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że ciekawą ofertę Lokaty ma Skok Wołomin.Znajoma mówiła mi że dają aż 6,9% na lokacie.

 

no wierzyć się aż nie chce. my poszliśmy w program inwestycyjny na 15 lat, mam nadzieję że po tym czasie znajdzie się jakaś ciekawe lokata na którą będzie można wrzucić wypracowane pieniążki do czasu aż się dzieciom będa należały z racji dojrzałości emocjonalnej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×