Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
pebs

Mieszkanie na wynajem w Warszawie

Recommended Posts

Oj sporo się w ostatnim czasie buduje. W zasadzie to cała Warszawa się rozwija. Nie polecam kupowania mieszkania na przedmieściach. Może i ceny są dość korzystne ale wielu deweloperów ma tendencje do stawiania bloków w totalnym polu i dopiero się zastanawiaja nad tym w jaki sposób doprowadzić tam drogę. Trudno takie mieszkanie potem wynająć w dobrej cenie. 
Trochę droższe są inwestycje na Mokotowie czy Ochocie  ale osiedla sa lepiej skomunikowane i oferują lepszą infrastrukturę.Zerknij sobie na przykład na nowo budowany apartamentowiec na Niemcewicza na Ochocie http://niemcewicza19.pl/ Naprawdę dobry standard, obecnie jest prowadzona sprzedaż mieszkań. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najchętniej i za najwyższą stawkę oczywiście są wynajmowane mieszkania w centrum miasta. Warto się jednak liczyć z tym, że będzie to też najdroższa nieruchomość. Poza tym dobre dzielnicy mieszkalne, w których dużo się buduje w ostatnich latach, to Białołęka i Mokotów - mają dobrą infrastrukturę transportową, centrum handlowe, dużo sklepów spożywczych, a więc mieszkania tam również chętnie są wynajmowane, chociaż nieco w niższej cenie, w porównaniu do samego serca stolicy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie od dziś wiadomo, że nie ma lepszej rzeczy niż inwestowanie w nieruchomości.Z drugiej strony, ceny nieruchomości dosyć szybko rosną. Tak szybko, że pensje nie nadążają za rosnącymi cenami.

Obecnie mało kto ma kase na kupienie mieszkania pod wynajem. Trzymanie kasy w skarpecie równiez nie jest zbyt oplacalne bo pieniądze będą jedynie tracily na wartosci.... Najsensowniej jest je odłożyc na koncie oszczednościowym:

https://loando.pl/konta-bankowe

Na stronie mozecie porównać sobie ofertę banków w tym zakresie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×