Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
pebs

Organizacja imprezy firmowej

Recommended Posts

Lubie takie imprezy o ile impreza jest zaplanowana sensownie. Taka zabawa ma wiele zalet. Pracodawcy zależy na tym, by pracownicy mieli okazję lepiej się poznać, ale też zrelaksować i sprawić sobie trochę przyjemności. Mają wtedy więcej chęci do pracy i często czują się prawie tak wypoczęci, jak po krótkim urlopie. Firma lepiej im się kojarzy, pracują wydajniej, jak również maja lepsze kontakty z innymi......

Jeśli zastanawiasz się jak się za to zabrać, polecam skontaktować się z nimi: http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe - mają doświadczenie w planowaniu takich wydarzeń i będą w stanie wszystko zorganizować od a do z.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się bo nie jest łatwo zorganizować dobrą imprezę a jeśli czujesz się na siłach samodzielnie to zrobić to przynajmniej zadbaj o atrakcje. Najlepszy będzie pokaz barmanski w wykonaniu mistrza Krzysztofa Drabika  i  grupy Speedbar, zrobią takie show że każdy będzie pod wrażeniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno wynajecie firmy do organizacji konferencji przyda się jeśli jest to duza konferencja w połączeniu z imprezą integracyjna. Jeśli jednak jedziemy niewielką grupą, nie jestem pewna czy nie lepiej bedzie zaplanować to samodzielnie. Obecnie jest wiele obiektów w Polsce, które są dobrze przystosowane do organizacji takich spotkań firmowych i na miejscu będą mogli podpowiedzieć jakie będą odpowiednie atrakcje. Będą miały wyposażenie konferencyjne i potem mogą zorganizować poczęstunek.

Polecam to miejsce

sale konferencyjne Bydgoszcz - jest to nowoczesny obiekt, w którym ostatnio organizowaliśmy imprezę integracyjną w firmie. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości obsugi na miejscu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×