Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
adriano

Millenium Bank - najlepszy ROR w Polsce?

Recommended Posts

"Dobre konto" w Millenium pozwala na wyjęcie z powrotem na konto do 3% wydatków na stacjach benzynowych, w supermarketach itd, gdy tylko płaci sie ich karta. maksymalnie miesięcznie mozna odzyskac w ten sposób 50 złotych, a więc rocznie 600 złotych. całkiem miła perspektywa patrząc na to, że konto jest normalnie oprocentowane. Żeby odblokowac taka mozliwośc, wystarczy zadeklarować wpłatę min. 1000 złotych miesięcznie na konto (a więc najniższa krajowa spokojnie wystarczy) i wykonac przynajmniej jedna transakcje bezgotówkową w miesiącu.Wtedy też nie płaci się żadnych opłat za konto ani prowizji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś tam słyszałem, o ich działaniu. Tak zgadzam się mają ciekawą ofertę przez jakiś czas zastanawiałem się nad założeniem. Jednak zostaje przy Alior Sync. Nie długo zakładam i myślę że przy moich zakupach zwróci się kilka złoty na moje konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy do czego ten ROR ma ci służyć, formalnie to konto do oszczędzania. Ale z tego co czytałem, o ile pierwszy przelew jest za free, to za kolejny przelew trzaba już płacić 7,5 złotego. Kilka takich przelewów i okazuje sie, że koszty utrzymania konta są wyższe niz odsetki ze zgromadzonych na nim oszczędności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też ostatnio zastanawiam się nad przejściem do Millenium, słyszałem o nim wiele dobrego. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję warto nabyć wiedzę w tym zakresie, wiedzieć na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy, znać podstawowe nazewnictwo itp, żeby nie dać się "zagadać" pracownikowi banku : D ja świetne zestawienia kont w banku znalazłam na tym blogu - http://konto-w-banku.pl/ bardzo fachowe porady i porównania banków. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×