Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Radca prawny Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam skontaktowanie się z tym radcą prawnym:

https://cpkoscielniak.pl

Fachowe i profesjonalne podejście do klienta. Kontakt z pracownikami praktycznie o każdej porze (również telefoniczny). Ludzkie, życzliwe podejście i traktowanie swoich klientów, nie instrumentalne.

Prawnik wykaraskal mnie z trudnej sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oraz moi znajomi korzystaliśmy z pomocy prawnej Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Tylko, że są oni z Gliwic. Ale jak coś to mogę powiedzieć szczerze, że są to bardzo mili ludzie z wielką wiedzą oraz zawsze bardzo angażują się w każdą sprawę. Ani ja, ani nikt kogo znam nie miał jak do tej pory złych sytuacji związanych z tą kancelarią. Zawsze stają na wysokości zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawach związanych z rynkiem finansowym bardzo dobra jest krakowska kancelaria prosperitas. To solidna ekipa która do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nie mam tam miejsca na rutynę. Mam kredyt we frankach, czuję się wykorzystany przez bank i mam zamiar odzyskać nadpłaconą kasę na drodze sądowej. Inaczej się nie da bo bank w swoim mniemaniu zawsze ma rację. Uświadomiłem to sobie po rozmowie właśnie w tej kancelarii i jestem zdeterminowany żeby walczyć. W końcu nie mam nic do stracenia, co miałem stracić już straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić zdecydowanie może nie radcę prawnego ale kancelarię z Krakowa, która naprawdę świetnie działa zarówno jeśli chodzi o sprawy firmowe jak i prywatnych klientów. Zajrzyj sobie na adwokat w krakowie  i sprawdź dokładnie z jakiego zakresu prawa oferują swoją pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawnik może służyć pomocą na przykład w kwestiach prawa pracy na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim ustali konkretne zasady dotyczące organizacji pracy w zakładzie, kwestii dotyczących własności, użytkowania maszyn oraz umów.

_______________________________________

w czym pomoże adwokat zajmujący się prawem pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, kiedy rodzina nie potrafi znaleźć wspólnego języka, a brak testamentu wywołuje ogromny chaos to należy pójść w kierunku porad prawnych. Kancelaria https://gaworkancelaria.pl/klinika-prawa-rodzinnego/ powinna  spełnić swoje zadanie w sposób profesjonalny i rzetelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×