Jump to content

nabank

Użytkownicy forum
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Szybka pożyczka 100% online!

  Ja za to od dłuższego czasu trzymam się tylko i wyłącznie firmy kredyt1000. Jako ich stały klient moge coraz więcej pożyczyć. Dla nowych klientów chyba nie dają więcej niż 1000zł i nie ma się co dziwić, skoro nie sprawdzają nikogo w BIK.
 2. Co do kosztów to wystarczy wejść na jakieś biuro tłumaczeń i sprawdzić w cenniku. Zazwyczaj powinni podawać ceny. Ja korzystam z biura Focus w Warszawie i na ich stronie możesz zobaczyć cennik. Też chyba zalezy od języka, ale tam wszystko masz wypisane.
 3. No może nie jest to darmowe szkolenie, ale taki kurs na trenera personalnego Kraków jest na pewno bardzo opłacalny. Tylko, że jednak trzeba lubić sport o kontakt z ludźmi.
 4. Ja na przykład zastanawiam się nad kurs trenera personalnego Katowice . Kolega jest trenerem personalnym i dobrze mu się powodzi, więc jest to dośc kuszące.
 5. Pożyczki

  Takie kwoty to moim zdaniem pożyczki nie są. No chyba że trzeba tak wysoką kwotę spłacić w krótkim czasie, ale w takim razie to nie jest zbytnio fajna sprawa chyba. Jak już mam brać pożyczkę to biorę od Kredyt1000. Polecone mi przez kolegę, potwierdzone przeze mnie.
 6. Przede wszystkim trzeba pożyczać z głową. Nie ma co brac pozyczek pod wpływem chwili. Sama kilka razy bałam już pożyczkę w Kredyt1000 i byłam bardzo zadowolona - ale to naprawdę była wyjątkowa sytuacja i wiedziałam, że bede miała z czego oddać, inaczej nie ma sensu zaciągać pożyczki.
 7. Pożyczka pozabankowa

  Znam takie sytuacje. Niestety u mnie też czasami bywa krucho na koniec miesiąca. Ale ja za to pożyczałem od firmy https://www.moneyman.pl/ która moim zdaniem jest najlepsza pod względem pożyczek. Bez oszukiwania itp.
 8. Pożyczki

  Nie no wiadomo, każdego z nas napotyka taka sytuacja. A wszystko zależy od firmy. Może spróbuj w https://www.moneyman.pl/ bo ta pierwsza pożyczka jest za darmo, więc wydaje mi się że łatwiej taką otrzymać. No ale po prostu sama sprawdź.
 9. kancelaria - help

  Dlaczego ludzie szukając pomocy na forach nie podają nawet żadnych szczegółów? Czy oni myślą, że każdy mieszka w tym samym mieście co oni czy co? Bo serio nie rozumiem. Ja mieszkam w Gliwicach i własnie tutaj mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. To dobrzy adwokaci, mają dużą wiedzę, no i wieloletnie doświadczenie, więc jak coś to tylko z tego rejonu znam włąśnie ich.
 10. Moim zdaniem super sprawdza się firma moneyman. pl warto sobie o nich poczytać w porównywarkach i portalach finansowych. Mało znana firma a naprawdę ma pełno pozytywnych opinii.
 11. Moneyman

  Ostatnio zachorował mi pies i okazało się, że bez leków się nie obejdzie. Mama poleciła mi wziąć szybką gotówkę z moneyman.pl Sama często korzysta z tego banku i nigdy nie miała niemiłych sytuacji. Więc dałam się namówić. Nie dość że szybka gotówka, możliwość szybszej spłaty to dzięki temu zapomniałam już o chorobie psa.
×