Jump to content

nabank

Użytkownicy forum
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. No może nie jest to darmowe szkolenie, ale taki kurs na trenera personalnego Kraków jest na pewno bardzo opłacalny. Tylko, że jednak trzeba lubić sport o kontakt z ludźmi.
 2. Ja na przykład zastanawiam się nad kurs trenera personalnego Katowice . Kolega jest trenerem personalnym i dobrze mu się powodzi, więc jest to dośc kuszące.
 3. Pożyczki

  Takie kwoty to moim zdaniem pożyczki nie są. No chyba że trzeba tak wysoką kwotę spłacić w krótkim czasie, ale w takim razie to nie jest zbytnio fajna sprawa chyba. Jak już mam brać pożyczkę to biorę od Kredyt1000. Polecone mi przez kolegę, potwierdzone przeze mnie.
 4. Przede wszystkim trzeba pożyczać z głową. Nie ma co brac pozyczek pod wpływem chwili. Sama kilka razy bałam już pożyczkę w Kredyt1000 i byłam bardzo zadowolona - ale to naprawdę była wyjątkowa sytuacja i wiedziałam, że bede miała z czego oddać, inaczej nie ma sensu zaciągać pożyczki.
 5. Pożyczka pozabankowa

  Znam takie sytuacje. Niestety u mnie też czasami bywa krucho na koniec miesiąca. Ale ja za to pożyczałem od firmy https://www.moneyman.pl/ która moim zdaniem jest najlepsza pod względem pożyczek. Bez oszukiwania itp.
 6. Pożyczki

  Nie no wiadomo, każdego z nas napotyka taka sytuacja. A wszystko zależy od firmy. Może spróbuj w https://www.moneyman.pl/ bo ta pierwsza pożyczka jest za darmo, więc wydaje mi się że łatwiej taką otrzymać. No ale po prostu sama sprawdź.
 7. kancelaria - help

  Dlaczego ludzie szukając pomocy na forach nie podają nawet żadnych szczegółów? Czy oni myślą, że każdy mieszka w tym samym mieście co oni czy co? Bo serio nie rozumiem. Ja mieszkam w Gliwicach i własnie tutaj mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. To dobrzy adwokaci, mają dużą wiedzę, no i wieloletnie doświadczenie, więc jak coś to tylko z tego rejonu znam włąśnie ich.
 8. Moim zdaniem super sprawdza się firma moneyman. pl warto sobie o nich poczytać w porównywarkach i portalach finansowych. Mało znana firma a naprawdę ma pełno pozytywnych opinii.
 9. Moneyman

  Ostatnio zachorował mi pies i okazało się, że bez leków się nie obejdzie. Mama poleciła mi wziąć szybką gotówkę z moneyman.pl Sama często korzysta z tego banku i nigdy nie miała niemiłych sytuacji. Więc dałam się namówić. Nie dość że szybka gotówka, możliwość szybszej spłaty to dzięki temu zapomniałam już o chorobie psa.
×