Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
pebs

Piec gazowy do gastronomii

Recommended Posts

Czy są tutaj osoby, które prowadzą własną restaurację albo najlepiej pizzerię? Jaki byście polecili piec gazowy? Najlepiej w cenie do maksymalnie 20 tysięcy złotych? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej cenie możesz kupić sobie już całkiem dobry piec gazowy. Polecam zorientować się w sklepach internetowych. Na stronie masz kompleksowe wyposażene do gastronomii: 

https://www.gastropuls.pl/asber.html
Mają tam bardzo wiele przeróżnych pieców. Najlepiej będzie do nich napisać, powinni przedstawić Ci ofertę handlową wielu producentów w różnych grupach cenowych.  Zastanawiałeś się poza tym nad otwarciem pizzerii jedynie na dowóz? Coraz więcej osób korzysta z takich usług, woli sobie zamówić pizzę własnie do domu. Zaoszczędzisz na personelu oraz dostosowaniu lokalu. Na początek będzie to dobra opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ktoś mi przy okazji poleci zmywarkę gastronomiczną? Widziałem, że rozstrzał cenowy jest spory. Polecono mi sprzęty https://www.winterhalter.com/ ale widzę, że są też sporo tańsze. Słyszę argumenty, że one są w zasadzie bezawaryjne - po wielu latach intensywnej eksploatacji dają radę. No i ponoć eksploatacja w ich przypadku wychodzi dużo taniej niż w innych rozwiązaniach. To prawda? Z góry mówię, że nie mam środków na zakup. Na pewno bym wybrał wynajem długoterminowy. Polecacie takie podejście?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×