Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
adriano

Pekao - lokaty

Recommended Posts

Niedawno znalazłem w sieci analizę zysku z rocznych lokat zakładanych w róznych bankach na przełomie sierpnia iw rzesnia 2011 roku. I wiecie, kto znalazł się na samym koncu stawki? Tak, tak - Pekao. Oprocentowanie brutto wyniosło zaledwie 2,7 procent, wliczając stopę inflacji, klienci "zyskali" minus 1,55 procent. Nie ma to jak dobry biznes z bankiem. badanie dotyczyło kwoty 5 tysięcy złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, PKO zarówno BP jak i SA to już totalny przeżytek. Nie wiem jakim cudem są to jedne z największych banków w Polsce (świadczy to wyłącznie o ciemnocie ludu). Przecież tam nic nie odbywa się jak należy, nie mają co się nawet równać z konkurencją. Pełno biurokracji rodem z PRL, wysokie opłaty, prowizje no i jeszcze te lokaty, co ich "zyski" zostały przytoczone powyżej - totalna żenada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie również dziwi jak takie lokaty znajdują potencjalnych klientów. Przecież to po prostu zamrażarka pieniędzy, która i tak nie gwarantuję, że po wyjęciu z niej "zamrożonego" produktu, będzie on nadawał się do spożycia;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie. Lokata to ładnie brzmi w ustach, jednak jak przedstawiciel banku ją wymawia wie, że zaraz może być premia. Mają z tego dobry %, niby nie, ale wiem że tak jest. Zamrażają naszą kasę i potem ona niby leży, jednak jak obrabują bank. Nie oddzzadzą nam ich, albo po kilku latach i to z nie całego % jaki powinnien być. Tak jest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam nie jestem zadowolona z pekao, za wszystko praktycznie trzeba płacić. Przelewy międzybankowe płatne, korzystanie z konta płatne, wypłaty z innych bankomatów płatne, Inne banki mają dużo lepsze warunki, ja tam uciekam z pekao.

 

 

______________________________________

siŻlai

Share this post


Link to post
Share on other sites

PKO nie jest taki zły jak go ludzie malują. Tak jak pan wyżej napisał - jedną z zalet jest fakt, że jest duży. Duże instytucje finansowe nie padną tak szybko. Dlatego oprócz konta zdecydowałem się tam założyć ikze, jeśli mam u kogoś odkładać na emeryturę to właśnie u nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie wiele osób rezygnuje z lokat, bo mają niskie oprocentowanie i to nie jest zależne od konkretnego banku, tak jest wszędzie. Natomiast PEKAO jest bankiem, który w Polsce jest jedną z największych instytucji finansowych. Wśród oferty PEKAO są także kredyty, nie tylko lokaty czy konta bankowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×