Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
art

Kolejne bękarty afery Amber Gold

Recommended Posts

"Gazeta Polska Codziennie" dotarła do sensacyjnych informacji dot. śledztwa ws. Amber Gold. Przedstawiciel dziennika, stosując prowokację dziennikarską, zadzwonił do prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego i podając się za urzędników Kancelarii Premiera miał ustalić termin posiedzenia sądu ws. aresztu Marcina P. - To ogromny wstyd dla sędziego. To najdelikatniej - tak całą sprawę ocenił w rozmowie z Radiem Zet Rafał Grupiński. Polityk PO zastrzegł jednak, że "GPC" nie jest dla niego wiarygodnym żródłem, a jego zdanie dotyczy tylko takiej sytuacji, w której te informacje się potwierdzą.

Źrodło: onet.pl

 

I kolejna aferka przy aferze Amber Gold. Sam nie wiem co o tym sądzić. W sumie nie można się dziwić sędziemu - sprawa jest strasznie śliska, bał się o swoją posadę, kto wie czy nie o życie. Nie zmienia to jednak faktu, że łatwość z jaką politycy mogą wpływać na trzecią władzę - sądowniczą, jest przerażająca i wzmaga poczucie zagrożenia całej demokracji. Ciekawe ile jeszcze sensacji przyniesie Amber Gold i jej prezes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No zgadza się także czytałem o takiej sytuacji. Dla mnie ćwiczenie takich działań nie jest dobre, bo może się ktoś wk i z tego wyjdzie małe co nieco.. PO co oni tak się bawią i zwalają na siebie wszystko.

Wszystko zaczeło się od Amber Gold, potem doszedł Młody Tusk, kilku polityków,i takie tam... sędzia, prokurator, no i co ? będziesz wiedział jak jest na prawdę ? wątpie.

nie każdy wie, ale to wszystko zostało ładnie zaprezentowane a całość to teatr dla małych dzieci. Nas uważają za głupie osoby - jednak wiemy dokłądnie co się dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wokół tego Amber Gold niepotrzebnie robi się to całe zamieszanie. Przecież tam tak wiele osób nie zostało poszkodowanych, a robi się z tego mega aferę. Już mam dość słuchania tych niuansów dotyczących tej dziwnej firmy i jeszcze dziwniejszego prezesa. O wszystkim zadecyduje sąd i co tu więcej gdybać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×