Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Nauka angielskiego w Krakowie

Recommended Posts

Nie wiem czy prowadzisz firmę, czy nie. Ale jeśli tak to jest możliwość skorzystania z dofinansowania w formie bonu szkoleniowego. W ramach dofinansowań z Unii Europejskiej. Bony szkoleniowe mogą otrzymać firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają jednostkę organizacyjną znajdującą się na terenie województwa, w którym realizowany jest dany program. O programie możesz sobie poczytać na tej stronie:

https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/bony-szkoleniowe/

Dodam, że firma oferuje szkolenia nie tylko na poziomie angielskiego podstawowego jak to bywa w przypadku innych firm, ale również angielski biznesowy i zaawansowany. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że przy wyborze odpowiedniej szkoły powinniśmy kierować się nie tylko opinią innych klientów, ale wybór oprzeć na własnych obserwacjach. Tak np. moim zdaniem w każdej dobrej i przykładającej się do edukacji swoich uczniów szkole, powinny znaleźć się dzienniki, tablice naukowe czy projektor. Dzięki temu nauka przebiega znacznie przyjemniej, a rodzaj stylu prowadzenia lekcji staje się znacznie ciekawszy. Wiem coś o tym, bo sam zaopatruję swoją szkołę w tego typu akcesoria. Gdybyście ich kiedyś potrzebowali, to polecam zajrzeć na stronę - http://edulex.com.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co się ograniczać do jednego miejsca, skoro można za małe pieniądze nauczyć się angielskiego w sieci? Spójrzcie na przykład na tę  http://ellalanguage.com/pl platformę językową. Jest prosta , idealna na powtórzenia przed maturami, ale także i wolną naukę języka. Dzieciaki dzięki niej szybko uczą się słówek za pomocą gierki edukacyjnej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×