Skocz do zawartości
Tic001

Księgowa usługi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2019 o 23:54, Tic001 napisał:

Witajcie, mam pytanie. Znacie jakieś firmy pomagające i doradzające przedsiębiorcą w kwestii księgowości? Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie coś polecić.

Trochę poszukałem i znalazłem tą firmę: http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/rozliczenie-pit/ Czy znacie jeszcze jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojęciem księgowości w swojej firmie, można zająć się na wiele różnych sposobów. Jeżeli tak jak napisałeś, nie chcesz zatrudniać księgowej tylko zlecić zarządzanie finansami firmy zewnętrznej firmie, to warto rozważyć dostępne na rynku oferty. Od siebie mogę polecić ci kilka punktów, które możesz wykonać, aby usprawnić księgowość. W pierwszej kolejności proponuję ci zainstalowanie w firmie, systemu do wprowadzania i kontrolowania faktur, co z pewnością znacznie ułatwi cały proces. Kolejną kwestią będzie niewątpliwie skorzystanie z usług doświadczonej księgowej lub biura finansowego oferującego tego typu usługi. To właśnie tutaj, można najwięcej zyskać. Nie tylko pieniądze, ale także czas i pracę. Z pewnością zatrudnienie własnej księgowej jest mniej opłacalnym rozwiązaniem. Ja np. w swojej firmie korzystam z usług firmy TMF Group. Mają oni ugruntowaną pozycję w ponad 80 krajach na całym świecie, atrakcyjne ceny a także szeroki zakres usług. Chociażby pomoc w rozliczaniu podatków od ubezpieczeń - https://www.tmf-group.com/pl-pl/ a ponadto, znajdziesz tam również usługi księgowe, obsługa kadr i płac czy sekurytyzację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.