Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Marek32

Konsolidacja chwilówek + mała kwota dodatkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Kwota kredytu: 8000
Okres kredytowania: 1-2 lata
Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 3220
Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)
Źródło uzyskiwania dochodów: Umowa o dzieło
Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa: od 08.2018, umowa jest regularne przedłużana
Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie: PKO
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców: 32
Województwo zamieszkania: mazowieckie
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty: 6800
Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych
Historia w BIK(czy były kredyty i czy były poprawnie obsługiwane, punktacja w BIK): raport BIK pobrany dziś poprzez PKO, nie uwzględnia spłaconych przed terminem pożyczki w WBK w tym tygodniu (widnieje tam jeszcze kwota do spłaty 560zł i niespłacone saldo debetowe w PKO 999zł, które w tym momencie jest spłacone), na tą chwilę 457 punktów, w zeszłym roku w Kwietniu miałem opóźnioną spłatę rat WBK (30-60 dni), ta pożyczka właśnie została spłacona.
Gdzie były składane wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach: PKO

Chwilówki do spłaty (brak opóźnień):
Vivus: 2800
Filarum: 934
Credilo: 500
Ferratum: 1300
Miloan: 700
Kuki: 800


Poszukuję pomocy, cały czas ciągną się*chwilówki, które bez problemu mogę realnie spłacić rozłożone na dłuższy okres czasu przy kwocie 500-1000zl miesięcznie (aktualnie zamieszkuję z rodzicami i taki stan będzie trwał jeszcze przynajmniej ok. kilkunastu miesięcy) natomiast problemem jest to, że pracuję na UoD (ta umowa będzie przedłużana i szykuję się*500-1000zł więcej, ale to rozumiem, że nie jest na papierze i nic nie znaczy) i miałem w zeszłym roku opóźnioną ratę w WBK i kilka zapytań do PKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świecisz w BIKu. Nie ma rady musisz spłacić chwilówki, wyczyścić BIK zanim pójdziesz po kredyt do banku. Roboty jest sporo jak pisał @Rasta, 3 tysie na raczkę w magazynie w Lidlu czy Amazonie i naucz sie z tego oszczedzać (mieszkasz jeszcze z rodzicami) a nie życ ciagle na kredyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, poprzerzucałem wszystkie chwilówki do takich, których nie widać w BIK i rating po tych spłatach podskoczył i udało się dostać pożyczkę w PKO na 18 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2019 o 13:02, Marek32 napisał:

Udało się, poprzerzucałem wszystkie chwilówki do takich, których nie widać w BIK i rating po tych spłatach podskoczył i udało się dostać pożyczkę w PKO na 18 miesięcy.

A jakie to firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem liczna grupa osób pożycza pieniądze i nie krytykuję tego, lecz jest to zobowiązanie finansowe. Trzeba pamiętać, by wszystko spłacić w terminie. Jakby było nam za ciężko to kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Gorzów jest polecanym przez ekspertów rozwiązaniem na pętlę zadłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×