Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Fifa

Najgorsze konta bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

ja założyłem po 18 roku życia BZWBK i wtedy było dla mnie ok, ale teraz widzę ze jest to jedno z droższych kont, po  4 latach doszła opłata za prowadzenie konta 1 zł, niby nic no ale miało być darmowe. A ostatnio założyłem dla testów konto w mBanku no i na razie jest ok, mius jest taki ze mają mało placówek i jak chcesz coś załatwić osobiście, a mieszkasz w mniejszej miejscowości to czeka cie wycieczka do miasta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jakie miałam PKO opłaty z kosmosu, a jak chcesz się dowiedzieć w banku co to i za co, to traktują cię według dwóch schematów albo złodzieja albo kretyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę ile kont tyle opinii. Wszystko zależy od tego, czego dana osoba oczekuje od oferty bankowej na konta osobiste. Ja od dłuższego czasu posiadam konto w Eurobanku, gdyż według mnie mają świetne oferty nie tylko na konta, ale także lokaty i kredyty. Wcześniej miałem konto w innym banku, gdzie płaciłem praktycznie za wszystko, od przelewów po wypłatę w bankomacie. Zawsze myślałem, że przenoszenie konta z jednego banku do drugiego, jest dość problematyczne i czasochłonne, ale przeglądając oferty trafiłem na pomocny artykuł https://www.eurobank.pl/produkty,uslugi-dodatkowe,jak-przeniesc-konto,97,9.html co jeszcze bardziej utwierdziło mnie, że wykonuję dobry ruch zmieniając bank, gdyż załatwianie za klienta wszelkich formalności moim zdaniem świadczy o profesjonalnym podejściu do obsługi. Oprócz powyższego, bank oferuje również konta dla juniorów, a także dodatkową usługę przelewów ekspresowych. Takie konto spełnia moje wszelkie oczekiwania, gdyż w każdej chwili mogę wziąć kredyt czy założyć dodatkową lokatę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2017 o 17:36, Mila napisał:

Najgorsze jakie miałam PKO opłaty z kosmosu, a jak chcesz się dowiedzieć w banku co to i za co, to traktują cię według dwóch schematów albo złodzieja albo kretyna. 

Zgadzam się w 100%. Ostatnio ściągnęli mi z konta 110 zł i nie miałem pojęcia za co. Okazało się, że tyle kosztuje wysłanie listu z PKO do klienta!! Dostałem upomnienie, jakobym rzekomo nie doniósł papierów co składam co roku do kredytu, a zaniosłem wszystko w terminie. To wysłali mi upomnienie, że mam to dostarczyć i za to sobie odjęli 110 zł. Złożyłem reklamacje - dwa miesiące minęło i nic. Banda złodziei i mataczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, że konto każdy musi dopasować do siebie, ponieważ każdy z nas ma inne wymagania i inne potrzeby :) Jeśli poszukujecie konta bankowe dla studenta to warto zajrzeć na oferty opisane tutaj: http://www.konto-studenckie.pl/ :) Można nie tylko szybko znaleźć coś odpowiedniego dla nas, ale także porównać oferty tak by znaleźć najlepszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×