Jump to content
Sign in to follow this  
anastazia

Raty na samochód

Recommended Posts

Ja w kredyt123 pieniądze pożyczyłam już 2 razy i gdybym nie była zadowolona to nie powróciła do nich po raz drugi. Firma rzetelna, zrozumiała umowa. Doświadczeni i bardzo profesjonalni pracownicy. Dużym + rzeczywiście jest szybka decyzja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku kredytu samochodowego Twoje nowo nabyte auto zwykle stanowi zastaw zobowiązania. To jest zasadnicza różnica i moim zdaniem niekorzystna. Trzeba czytać dokładnie umowę. Przy czym powiem Wam, że często kredyty gotówkowe bywają tańsze niż celowe (w tym wypadku samochodowy). Warto wziąć też pod uwagę leasing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leasing będzie najkorzystniejszy raczej. Ja bym się jednak zastanowiła nad czymś innym, czy warto brać duży kredyt na samochód? Auto to dużo zobowiązań i problemów. Mechanicy, ubezpieczenia, przeglądy i tak naprawdę od razu po zakupie traci on na wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyt na samochód może mieć inny procent i sposób regulowania należności, lepiej zrobić sobie symulację za i przeciw i będzie wiadomo co lepsze. A jak już kupisz auto to koniecznie pomyśl jakie ubezpieczenie wykupić, na https://klaro.pl/ można zrobić obliczenie ile będzie wynosiło najtańsze ubezpieczenie samochodu. Przydatna strona naprawdę, często dużo pelsze oferty mają jak pośrednicy na miejscu/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×