Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Opinie o Integrum Management

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne opinie na temat tego zarządcy. Mają administrować naszym osiedlem.

Jakieś doświadczenia? Czego się możemy spodziewać pod względem jakości?

Czy pracę wykonują należycie? Mamy fatalne doświadczenia z poprzednikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ich - profesjonaliści, a to jest naprawdę rzadkie w przypadku zarządców. Mieliśmy ich kilku - zazwyczaj mieszkańców traktowano jak petentów w urzędzie. Tutaj tego nie ma - widać inne podejście do ludzi, inne podejście do zarządzania. I tak powinno być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Znależliśmy sporo informacji w różnych żródłach, zatem zanosi się na to, że nie mamy się czego bać. 

Za jakiś czas podamy wam konkrety odnośnie do działania tej firmy, ale jak na razie zapowiada się, że będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens

Też mam dobre zdanie o nich. Idealni nie są, jak wszyscy w branży, ale są naprawdę godni polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie od nikogo nie usłyszeliśmy negatywnej wypowiedzi, więc zakładam, że wszystko będzie w porządku. Chodzi nam przede wszystkim o spokój, jakieś pozytywne zmiany i zakładam, że to właśnie uda się nam na pewno uzyskać. Przynajmniej to wnioskuję na podstawie lektury sieci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sadams

2 lata mieszkam na osiedlu, na którym oni są zarządcami i naprawdę nie ma żadnych problemów.

Działają profesjonalnie. Z mojej klatki szły wnioski o zmiany przed blokiem m.in. nowe ławki i wszystko zostało załatwione. 

Nie było dziwnego proszenia się, tylko akcept i informacja, że zmiany będą wprowadzone do konkretnego terminu.

I co najbardziej zadziwiające - we wskazanym terminie rzeczywiście to wykonano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Mieliśmy już wielu administratorów i w sumie do każdego były jakieś uwagi, ale jakby się tak zastanowić to mi zawsze najlepiej się załatwiało wszystkie sprawy jak administrował integrum menagement. Bez szału, ale spokój był. I pracownicy od nich jacyś tacy bardziej ogarnięci co zauważyłem nawet ja, a jakoś mocno w życie wspólnoty się nie angażuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

U mnie tragedia. Piąty administrator z tej firmę. Nic nie jest załatwione. Mam wrażenie że działa na kożyść dewelopera

@Andrzej napisz coś więcej bo dostaliśmy pismo aby usunąć negatywny komentarz. Swoja drogą do tego prowadzi ACTA2 - żadnej krytyki nie będzie mozna przedstawiać bo zamiast rzeczowej odpowiedzi zaraz do sądu pójdą. Chore prawo UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

W Poznaniu jeden z lepszych deweloperów to chyba też właśnie Integrum Management. Nie wiem w jakich miastach jeszcze działają, ale z tego co kojarzę to Warszawa na pewno. Ogółem firma dobra. Trafił nam się fajny zarządca, zawsze miły i pomocny. Dzień dobry i do widzenia mówi, a teraz taka kultura do innych ludzi już nie jest oczywista. Można stwierdzić, że firma bliska człowiekowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maseratti

U nas w zasadzie to nie wiem, też administrują, ale średnio się tym interesowałem. Nie ma żadnych skarg, osiedle wygląda przyzwoicie, więc chyba są ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wito

Na moim osiedlu są już ponad 2 lata, więc już sporo. Szybko zleciał ten czas. Ogółem nigdy jakichś problemów z nimi nie było. W zasadzie to tylko raz miałem problem i tam do nich dzwoniłem to szybko zareagowali. Aż mnie to zaskoczyło, bo sprawa nie była jakaś pilna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

U nas są od jesieni. W zimę nie było żadnego problemu, odśnieżali, dbali. Nikt się nie połamał :D ciekawe jak poradzą sobie teraz w lato z zielenią. Osiedle nie należy do małych. Ma ktoś doświadczenia jak radzą sobie w nadchodzącym sezonie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jvkl

Dbają o zieleń to na pewno mogę Ci powiedzieć. Widać, że dużo pracy wkładają też w to. Latem to jednak ciągnie ludzi na zewnątrz, więc miło jest posiedzieć na osiedlu, które jest zadbane i pełne zieleni. Nie masz się co martwić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rik

U mnie są już ponad rok, a dopiero teraz przyszło mi do głowy, żeby poczytać opinie XD Szczerze mówiąc chyba takich się spodziewałem. Zdziwiłbym się, gdyby nie pojawiły się żadne hejty, teraz to już norma. Wystarczy komuś nadepnąć na palec, a i tak naopowiada wszędzie, że prawie noga złamana. A tak serio to bardzo dobry zarządca (mówię na podstawie tego roku odkąd u nas są). To co ma być zrobione jest zrobione, a więcej do szczęścia chyba od nich nie potrzebuję. Ze swojej strony polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Też nie mam im nic do zarzucenia. Mogliby poprawić komunikację, ale źle nie jest. Mają ciekawe pomysły na dalsze funkcjonowanie wspólnoty, więc widzę w nich potencjał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Firma Integrum Management jako zarządca naszej wspólnoty sprawdza się bardzo dobrze. Wszystkie prace wykonywane są na czas, a pojawiające się czasami problemy rozwiązywane na bieżąco. Stały kontakt z oddelegowanymi z firmy osobami jest bezproblemowy. Widać, że pracownicy firmy dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Integrum Management jako zarządca naszej wspólnoty sprawdza się bardzo dobrze. Wszystkie zlecone prace wykonywane są na czas, a pojawiające się czasami problemy rozwiązywane na bieżąco. Stały kontakt z oddelegowanymi z firmy osobami jest bezproblemowy. Widać, że pracownicy firmy dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony

Z Integrum Management mam do czynienia od poczatku roku, gdy  odebralismy mieszkanie od dewelopera a firma Integrum stala sie zarzadca naszej wspolnoty w Krakowie. Co sie na pewno rzuca u nas w oczy to wysoki czynsz na tle innych krakowskich wspolnot. Kontakt z zarzadca jest rozny, raz jest lepiej raz jest gorzej. Ale ostatnio u nas zawrzalo z powodu niegospodarnosci zarzadcy, ktory nie potrafil dopilnowac, aby kontener na odpady budowlane zostal wywozony po calkowitym zapelnieniu. Wskutek tego, ze wywozono w polowie pusty kontener tych wywozow bylo duzo wiecej niz faktycznie bylo potrzebne. Tym sposobem naliczono nam 37 zl od metra kwadratowego za wywoz odpadow budowlanych. Czyli osoba majaca mieszkanie 60m2 zaplaci 2200 zl, gdzie przy odrobinie profesjonalizmu ze strony Integrum mozna bylo obnizyc ta oplate o minimum 1/3. 

Na zebraniu wspolnoty zarzadca zarzekal sie, ze wszystkiego dopilnowal i ma pelna dokumentacje. NIestety nie byl nam w stanie tego udowodnic, bo sie zupelnie nie przygotowal i mimo naszych prosb nie przedlozyl zdjec dokumenujacych pelny kontener. Delikatnie mowiac, czujemy sie oszukani. Ktos niezle na nas zarobil.

A to dopiero poczatek wspolpracy z tym zarzadca. 

Deweloper wcisnal nam Integrum jako zarzadce plus Rednet w ramach wykonczenia w cenie. Dziwnym trafem wszystkich laczy slowo Rednet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×