Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Pożyczka 1500 zł - gdzie najtaniej?

Recommended Posts

Sprawdż kilka ofert na stronie http://www.totalmoney.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe. Tutaj będziesz mógł w jednym miejscu mieć wgląd na wszystko, przez co nie będziesz mieć mętliku w głowie. To wygodne rozwiązanie i sama z niego niejednokrotnie korzystam. Możesz tam wybrać kwotę oraz czas, przez jaki chcesz ją spłacać. Wszystko szybko i sprawnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brałaś już wcześniej jakieś pożyczki? Jeżeli nie, to w wielu firmach parabankowych pierwsze pożyczki są za darmow (pożyczka dla nowych klientów). Fakt, że spłacić zwykle trzeba w ciągu miesiąca, ale mimo wszystko i tak się opłaca. Jest to zrobione na takiej zasadzie, że wszystko odbywa się przez internet. A więc składasz wniosek, póżniej przesyłasz niezbędne informacje, przelew autoryzacyjny w wysokości zwykle 1 gr. A oni w zwrotce zwracają Ci ten grosz + kwota pożyczki.

Jeżeli nie wiesz gdzie zaciągnąć, to proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://chwilowo.pl/opinie/

Masz tam opinie na temat poszczególnych firm pożyczkowych.

Edited by tunia

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nagłych wypadkach w razie potrzeby  współpracujemy również z Centrum Kredytowym posiadającą do dyspozycji ponad 10 ofert bankowych oraz 30 ofert poza bankowych.
Niestety nie możemy niczego obiecać, ale w przypadku braku niemożności uzyskania jakiejkolwiek pomocy  – musicie  Państwo powrócić jednak najpierw do rozwiązania problemu w oddłużeniu – kontakt gabiinfo@interia.pl

Edited by NovaGabi
popr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz poznać wszelkie informacje na temat oferty danego pożyczkodawcy, to musisz poszukać głębiej wśród serwisów porównawczych. Jednym z ciekawych jest https://www.twojapierwszapozyczka.pl/oferty-pozyczek-ratalnych. Porównują tam zarówno wiek klientów, jak i koszty drugiej pożyczki. Wśród ofert jest większość firm, które Ci udzieli pożyczki właśnie na kwotę 1500 złotych. Na pewno warto też sprawdzić, kto obecnie pożyczy Ci nawet za darmo za pierwszym razem. Może nie koniecznie od razu potrzeba Ci pożyczki właśnie na tak długo. Taka kaska jest dostępna nawet na 2 lub 3 miesiące bez kosztów dodatkowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×