Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

martyna_a

Użytkownicy forum
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. W których bankach konto bez kuriera?

  Polecam założyć konto sobie właśnie w mBanku. Od 12 prawie lat jestem klientką, która jest zadowolona z ich usług. MBank, BNP Paribas i podejrzewam także wiele innych daje możliwość pójścia do oddziału i założenia konta tam. Ale jeżeli chodzi Ci o możliwość założenia konta bez kuriera, a online, daje ją Alior. Do potwierdzenia Twojej tożsamości potrzebny jednak będzie przelew z drugiego konta. To zupełnie tak jak w przypadku chwilówek przez internet, przy których konieczne jest wysłanie przelewu, 1 grosza nawet
 2. Pożyczka 1500 zł - gdzie najtaniej?

  Jeżeli chcesz poznać wszelkie informacje na temat oferty danego pożyczkodawcy, to musisz poszukać głębiej wśród serwisów porównawczych. Jednym z ciekawych jest https://www.twojapierwszapozyczka.pl/oferty-pozyczek-ratalnych. Porównują tam zarówno wiek klientów, jak i koszty drugiej pożyczki. Wśród ofert jest większość firm, które Ci udzieli pożyczki właśnie na kwotę 1500 złotych. Na pewno warto też sprawdzić, kto obecnie pożyczy Ci nawet za darmo za pierwszym razem. Może nie koniecznie od razu potrzeba Ci pożyczki właśnie na tak długo. Taka kaska jest dostępna nawet na 2 lub 3 miesiące bez kosztów dodatkowych.
 3. W jakim banku konto

  A ja dodam od siebie, że to zależy czego szukamy. Lepiej zastanowić się nad tym, jakie cechy bank powinien mieć, niż myśleć o konkretnej instytucji i tu ją wymieniać. Ważne np. czy na proste konto tylko do przyjmowania wynagrodzenia, najlepiej z darmowym prowadzeniem, darmową kartą tudzież przelewami. Opcja taka jest zazwyczaj oferowana młodym osobom. Mają ją ewentualnie także ci, którzy zakładali konto ładnych parę lat temu. Sama mam w mBanku ofertę darmowego wszystkiego dosłownie, ponieważ konto zakładałam w roku 2008. Ponadto, można szukać konta także z innymi bonusami, typu cashback - często dla nowych klientów. Niektóre banki oferują zwrot iluś procent kwot za rachunki. Czemu im się to miałoby opłacać? Otóż rachunki opłacamy z konta, które posiadamy lub planujemy posiadać bardzo długo. Z drugiej strony, myślę, że należy oddzielić myślenie o rachunku bieżącym i oszczędnościowym razem. Każdy z tych produktów może zostać uruchomiony w innym banku. Co prawda, szybka wypłata pieniędzy zamrożonych na koncie oszczędnościowym nie będzie zrealizowana w ciągu 5 minut, ale pomyślmy o tym, jak o swego rodzaju utrudnieniu dla pokusy szybkiego skorzystania z tejże gotówki. To samo tyczy się lokat bankowych. Także i lokata może zostać otwarta w innej instytucji niż ta, na którą otrzymujemy pensję. Sama tak mam. Po otwarciu lokaty w innym banku, przelałam tam pieniądze i były one na lokacie w niecałe 24h.
×