Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie polecam Indonezję, to niesamowite miejsce do którego będziecie chcieli wracać, bo nie sposób zwiedzić wszystkiego za jednym razem. Wiele ciekawostek na temat tego miejsca mozną znaleźć na blogu http://duabenua.com/pl/atrakcje/bali/
My również korzystaliśmy z oferty tego biura i byliśmy bardzo zadowoleni, jest kilka opcji wycieczek w różnych kwotach więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku wybraliśmy się na wakacje do raju, a ściślej Słowackiego Raju. To świetne miejsce na ciekawe wycieczki po górach. Dodajmy nie męczące wycieczki. Nie ma dużych przewyższeń, i nie trzeba wspinać się pod górę pocąc się jak jeż przy porodzie. Po prostu podejścia są w chłodnych kotlinkach w których płyną zimne strumyki. To jakby naturalna klimatyzacja. Trasy są świetnie przygotowane. Dużo jest zabezpieczeń w postaci drabin, klamer czy stopni. Na najwyższą górę prowadzi z miejscowości Dedinky  wyciąg krzesełkowy - www.insideyourlife.pl/2018/04/tanie-wakacje-sowacki-raj.html .  W okolicy możemy zwiedzić jedyną w tej części Europy jaskinię lodową z czynnym lodowce. Zresztą na blogu Inside Your Life znajdziecie wiele takich ciekawych miejsc na wakacje, tanie wakacje.

Edytowane przez sammik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słowacki Raj polecam. Wprawdzie jest tam sporo Cyganów, ale ci w Hrabusicach są cywilizowani i można nawet u nich nocować. Gorzej jest w Letanowcach i Janovcach. Tam nawet w zimie małe dzieci chodzą w samych koszulkach w drewniakach bez skarpet. Nie jest to miły widok w centrum Europy zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską.

---------------------

Artemix Łódź - rożki foliowe do pakowania kwiatów - (www)artemix.biz

05-cyganie.jpg

Edytowane przez makara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wako

Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz się wybrać jednak zawsze pamiętaj o ubezpieczeniu. Są specjalne strony takie jak ta np.  

https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/japonia gdzie opisują, które ubezpieczenie będzie właściwe, co robić w danym kraju, a czego unikać. Proste informacje, jakie mogą bardzo ułatwić wyjazd i pobyt w danym kraju. Zobacz sobie to w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż tu dużo mówić, przede wszystkim wyjazdy. Lubię jeździć nad morze i w góry. Mam swoje ulubione hotele i ośrodki. Chyba każdy z nas ma. Ulubioną nadmorską miejscowością jest oczywiście Hel. O tej porze roku można tam wypocząć ponieważ nie ma aż tyle osób co w wakacje. 

apartamenty półwysep helski

Edytowane przez Salaszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie najlepiej relaksuje ksiązka. Przerzuciłem się na ebooki bo mam do nich łatwiejszy dostęp. W miesiącu dwie, trzy ksiązki to pochłonę. W styczniu czytałam powieści Cixin Liu  https://virtualo.pl/liu-cixin-a64150/ . Jak lubicie fantastykę to polecam. Najlepsza perełkę czyli „Problem trzech ciał” zostawiłam sobie na koniec. Otrzymała nagrodę hugo więc obstawiam, że czas przy niej będzie w 100% dobrze spędzonym czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.