Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Byun

Internet poza miastem.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie coś rozsądnego polecić jakbym chciał się przeprowadzić na odludzie? Przez rozsądne rozumiem brak limitów, stosunkowo dobry transfer i znośna ilość awarii. Wiadomo że będzie gorzej niż w centrach miast, ale czy jest jakaś usługa która można się zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z limitami? Trzeba będzie wybrać jakiś internet mobilny. Opcją jest internet radiowy ale to już musisz wiedzieć czy ktoś go w okolicy oferuje i czy złapiesz zasięg. Nie testowałem i nie wiem do końca jak to w praktyce działa ale wszędzie będziesz miał zasięg internetu satelitarnego. Najprawdopodobniej będą limity danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofert jest dzisiaj naprawdę dużo, ale w zależności od konkretnego miejsca może być dość różnie z zasięgiem, dlatego warto jest sprawdzić co i jak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystam z internetu z Orange, niby fajne, duży transfer i szybko się strony otwierają ale samo urządzenie często się zacina, co jest bardzo irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie to odludzie. Ogólnie najlepiej internet mobilny, ale pewnie LTE nie złapie więc będzie ciężko. Możesz jeszcze pomyśleć o internecie radiowym, ale ten jest mocno wrażliwy na zmiany pogody i np. przy dużym deszczu lub podczas burzy cięzko jest z niego korzytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam szybki internet 250MB/s, bo wtedy nic mnie nie ogranicza. Zdradzę wam, że oprócz ciągłego wykorzystywania szybkiego internetu do pracy, niemal każdego dnia oglądam razem z synem filmy i seriale online. Oprócz tego syn wkręcił się w gry online, przy których spędza bardzo dużo czasu. Dlatego jest nam potrzebny szybki internet, który jest niezawodny oraz wi-fi w całym domu. Jeżeli dalej zastanawiasz się co wybrać to polecam usługę https://www.upc.pl/pomoc/ z której otrzymasz więcej szczegółowych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale autor pyta się tutaj o internet poza miastem. UPC jest dobrym operatorem, ale intenretu poza miastem nie oferuje. Wyłącznie na kablu , w domu. I nie dla wszystkich bo jednak działaja raczej na wiekszych osiedlach bloków/

 

Z mojego doświadczenia najlepszy zasięg mają:

orange

plus

oraz t mobile

 

Nie polecam virgin bo o ile dobrze działa w mieście to poza miastem już niekoniecznie. Radzę również skorzystać z tej porównywarki ofert operatorów: https://panwybierak.pl/-  można zestawić sobie wszystkie oferowane oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdecydować się na internet mobilny. Trzeba tylko sprawdzić czy faktycznie będzie działał w danej lokalizacji. Tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 sobie zerknijcie. Jest tam wiele ofert w jednym miejscu. Można bowiem porównać propozycję i w ten sposób podjąć świadomie decyzję. Dobre jest bowiem to, że taki internet można wszędzie ze sobą zabrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×