Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Byun

Internet poza miastem.

Recommended Posts

Czy możecie coś rozsądnego polecić jakbym chciał się przeprowadzić na odludzie? Przez rozsądne rozumiem brak limitów, stosunkowo dobry transfer i znośna ilość awarii. Wiadomo że będzie gorzej niż w centrach miast, ale czy jest jakaś usługa która można się zainteresować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak z limitami? Trzeba będzie wybrać jakiś internet mobilny. Opcją jest internet radiowy ale to już musisz wiedzieć czy ktoś go w okolicy oferuje i czy złapiesz zasięg. Nie testowałem i nie wiem do końca jak to w praktyce działa ale wszędzie będziesz miał zasięg internetu satelitarnego. Najprawdopodobniej będą limity danych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego jakie to odludzie. Ogólnie najlepiej internet mobilny, ale pewnie LTE nie złapie więc będzie ciężko. Możesz jeszcze pomyśleć o internecie radiowym, ale ten jest mocno wrażliwy na zmiany pogody i np. przy dużym deszczu lub podczas burzy cięzko jest z niego korzytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wybrałam szybki internet 250MB/s, bo wtedy nic mnie nie ogranicza. Zdradzę wam, że oprócz ciągłego wykorzystywania szybkiego internetu do pracy, niemal każdego dnia oglądam razem z synem filmy i seriale online. Oprócz tego syn wkręcił się w gry online, przy których spędza bardzo dużo czasu. Dlatego jest nam potrzebny szybki internet, który jest niezawodny oraz wi-fi w całym domu. Jeżeli dalej zastanawiasz się co wybrać to polecam usługę https://www.upc.pl/pomoc/ z której otrzymasz więcej szczegółowych informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale autor pyta się tutaj o internet poza miastem. UPC jest dobrym operatorem, ale intenretu poza miastem nie oferuje. Wyłącznie na kablu , w domu. I nie dla wszystkich bo jednak działaja raczej na wiekszych osiedlach bloków/

 

Z mojego doświadczenia najlepszy zasięg mają:

orange

plus

oraz t mobile

 

Nie polecam virgin bo o ile dobrze działa w mieście to poza miastem już niekoniecznie. Radzę również skorzystać z tej porównywarki ofert operatorów: https://panwybierak.pl/-  można zestawić sobie wszystkie oferowane oferty. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej zdecydować się na internet mobilny. Trzeba tylko sprawdzić czy faktycznie będzie działał w danej lokalizacji. Tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 sobie zerknijcie. Jest tam wiele ofert w jednym miejscu. Można bowiem porównać propozycję i w ten sposób podjąć świadomie decyzję. Dobre jest bowiem to, że taki internet można wszędzie ze sobą zabrać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×