Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
paulinka

historia ze zjedzoną w bankomacie kasą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałam się podzielić ostatnią przygodą z bankomatem. Chorym jest niestety jak działają w tym momencie nasze banki. Na swoje nieszczęście poszłam do bankomatu wypłacić uwaga 2 tysiące złotych! Na mega ważny wydatek - nie wspomnę że były to jedne z ostatnich pieniędzy które na koncie posiadałam. Aż tu nagle światło wysiadło kartę wypluło kasy nie. Wracam domu a tam saldo mniejsze o 2 tysie. Dzwonię do banku - a tam oczywiście bardzo nam przykro przyjmiemy reklamację. Myślę cudownie - czekam na kasę. Odpowiedż - będzie u ni w przeciągu 14dni...Czy w każdym banku są takie procedury. Ja miałam tak z Idea??? Czy wszędzie tyle się czeka. Nikogo tam nie obchodziło że to moje ostatnie pieniądze przeznaczone na spłate dużego kredytu i że nie posiadam więcej:(((( Masakra. Może czas zmienić bank??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam manie liczyc przy bankomacie gotówke nie wierze w códa ale takie rzeczy mi sie nie zadarzyly

Po drugie jest monitoring i wykaz z systemu wiec mozna isc z rekamacja i jest punkt zaczepienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale biurokracja w dzisiejszych czasach jest zatrważająca. Powiedz jak się wyjaśniła twoja sytuacja, czy w związku z brakiem spłaty miałaś jakieś nie przyjemnosci? Czy bank zwrócił Ci pieniądzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle kiedyś numer stulecia odwinąłem - wziąłem kartę, a pieniądze zostawiłem! Dobrze, że teraz bankomaty mają taki mechanizm, że jak się pieniędzy nie weżmie to po iluś tam sekundach ją wciąga do środka. Trochę straty czasu na infolinie i się udało pieniądze odzyskać - trzy stówy droga nie chodzą. Dobrze, że nikt nie zagarnął, bo to pod marketem było :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×