Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rutkowska

Prawo jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

ćwiczenia, dużo ćwiczeń, jak czujesz się niepewnie za kółkiem to lepiej wydać kasę na dodatkowe godziny niż pakować w kolejne egzaminy, jak poczujesz się pewnie, stabilnie to idz i próbuj :) ale nie poddawaj się :) moja siostra po 3 oblanym poddała sie i zostawiła temat na 2 lata, potem musiała przypominać sobie kurs od nowa i w efekcie zapłaciła dużo dużo więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Nie polecam nauki przy pomocy kogoś z rodziny. Osoba taka ma już swoje nawyki, które przekaże Tobie. Najlepiej wykupić dodatkowe godziny, bo praktyka czyni mistrza. Kiedy zdasz już prawo jazdy rodzice powinni zakupić Ci auto, bo bez tego nie nabierzesz wprawy w poruszaniu się samochodem . Pierwszy samochód może być używany i jest to koszt rzędu 5000 zł. Jeżeli rodzice nie będą mieli pieniędzy mozesz zaproponować, żeby zdecydowali się na pożyczkę na raty. Aktualny ranking takich pożyczek można znależć na loando.pl dzięki temu dobierzesz odpowiednią do swoich możliwości finansowych. Auto to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy samochód dostałam zaraz po odebraniu prawka i mam go do dziś :) Służy mi już kilka lat, ale wyjątkowo o niego dbam. Teraz po zimie muszę jechać na usuwanie wgnieceń do http://www.wgniecenia.pl/oferta . Mam kilka śladów, które niezbyt estetycznie wygląda i nie chcę, żeby rdza zaraz na tym wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż aby nauczyć się jeżdzić trzeba po prostu jeżdzić. Tak wiem powtórzę się ale ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. A jak już zdarz to kup sobie auto i jeżdż ile się da. Warto przy wyborze auta poczytać o https://moc-hybrydy.pl/poznaj.html może na pierwszy samochód kupisz sobie taką hybrydę, kto to wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Prawko dla każdego chyba jest mega ważne, mówią też że nie każdy się nadaje na kierowcę ale ja w to nie wierzę. Nie należę do bystrych bab jeśli chodzi o samochody a jednak w MotoStart na Mokotowie przy Racławickiej potrafią z totalnej nogi zrobić kierowcę, myślę że wiele zależy od szkoły jazdy i instruktora

Edytowane przez ramana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudek

to zalezy czy chodzio teorie czy praktyke.. jak teorie to uczyc sie uczyc sie uczyc sie a jak praktyka to najlepiej zapisac sie do szkoly nauki jazdy i pojezdzic jeszcze... ja tez wykupilam dodatkowe jazdy przed egzaminem w szkole autojar na kabatach w wawie i dzieki nim a dokladniej panu wiesiowi udalo mi sie zdac... szkola z duzym doswiadczeniem i zdawalnoscia, indywidualne podejscie i wielkie poklady cierpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka :) Testy warto sobie robić na komputerze, ale nie przesadzałbym i w dzień egzaminu już koniec. Niech umysł odpocznie. Przed egzaminem też najlepiej zająć się czymś innym, żeby się nie nakręcać. Spokojnie, jazdy samochodem nie zapomina się przez jedną dobę, więc jak ostatni raz pojedziesz dzień przed egzaminem, to będzie ok. No i trzeba wziąć w sumie chyba tylko dokument tożsamości i ewnetualnie jakieś potwierdzenie przelewu za egzamin, w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerobimy X testów to na pewno zdamy teorię. A Jeśli chodzi o prtaktykę, no coż... tu opócz umiejętności w grę w chodzi jeszcze stres, który skutecznie może utrudnić zdobycie wymarzonego prawa jazdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerobimy X testów to na pewno zdamy teorię. A Jeśli chodzi o prtaktykę, no coż... tu opócz umiejętności w grę w chodzi jeszcze stres, który skutecznie może utrudnić zdobycie wymarzonego prawa jazdy. 

 

Może, ale nie musi. Właśnie nie należy się negatywnie nastawiać i czytać historii jak to stres przeszkodził kierowcom pokroju Kubicy. Czasem trzeba sobie poradzić ze stresem i tyle. Na pewno nie pomaga myślenie już tydzień przed egzaminem, że za tydzień będę się bardzo stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wiele tu zależy od instruktorów, ja byłam kompletnie zielona a
zapisałam się na kurs do Moto Start przy Racławickiej, tam nawet wokół
ośrodka jest ogromny ruch ale to chyba dobrze bo potem nie miałam lęków
przed jazdą po mieście na egzaminie, po prostu byłam już przyzwyczajona
do dużego natężenia ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sara opala

podstawa jest oczywiscie posiadanie odpowiednich umiejetnosci.. a jest to mozliwe gdy ma sie dobra szkole nauki jazdy.. dokup sobie jazdy powtorz przepisy i sie nie stresuj. Jesli jestes z Wawy to idz do Autojaru na Kabatach, to najlepsza szkola w okolicach stolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×