Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brał może kiedyś może kredyt w JanVest janvest.pl Szukam jakieś instytucji, która przyzna mi kredyt bez weryfikacji w BIK i BIG. Mam problem z dostaniem pożyczki w banku, a pilnie potrzebuję pieniędzy. Nie chcę też brać typowych "chwilówek", bo się zwyczajnie boję. Słyszałam, że firma chodzi na ustępstwa i w razie czego odracza terminy spłaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JanVest z Torunia jest znaną firmą pożyczkową. Dość długo czeka się na weryfikację / realizację pożyczki, ale otrzymujesz ją bez żadnych przedpłat. Poza tą firmą jest wiele skutecznych i rzetelnych inwestorów, zarówno indywidualnych, jak i funduszy nadzorowanych przez KNF, z którymi możesz współpracować przy uzyskaniu bezpiecznej pożyczki. Osobiście współpracuję od prawie 10 lat z wieloma inwestorami, firmami i funduszami i mogę Ci zaoferować pomoc w uzyskaniu finansowania całkowicie prywatnego bez żadnej zbędnej weryfikacji w BIK czy pozostałych bazach informacji gospodarczych, bez konieczności dokumentowania dochodów i na dowolny cel - oczywiście pod zastaw nieruchomości. Musisz być także świadomy tego, że wymogi i formalności ograniczone praktycznie do zera pociągają za sobą stosowne koszty tak obsługi, jak i koszty pożyczki: jest rzeczą oczywistą, że pożyczka pod zastaw nieruchomości jest znacznie droższa niż standardowy kredyt bankowy, ale jak to się mówi coś za coś. Możesz skorzystać z wniosku dostępnego na naszej stronie internetowej. Adres masz w sygnaturze postu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek

Serio długo się czeka? Ja po tygodniu miałem pieniądze na koncie. Z tego co mi mówili, tak średnio jest pomiędzy 3 a 7 dni, czasami 10, jeśli faktycznie coś skomplikowanego. Fakt, nie jest to chwilówka, jaką dostanie się w 15 minut. Ale w JanVest jest o wiele bezpieczniej. Sprawdziłem na sobie i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to firma doradcza Jeśli kiepsko orientujesz się w sprawach finansowych to możesz dopytać się ich o pomoc. Powinni Ci doradzić. Jednakże zweryfikuj ofertę tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/

 

Napisz jakie zaproponowali Ci oprocentowanie i na jakich warunkach. Na forum jest wielu doradców , którzy powinni odpowiedzieć Ci czy jest to dobra oferta czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brobar

Pieniądze już wziąłem. W sumie w janvest dostałem 12,2%. To już ze wszystkimi kosztami. Wydaje mi się, że całkiem w porządku warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kredtowiec

dzien dobry, moge prosic o jakis kontakt do tej firmy janvest? swietnie brzmi ta oferta. to prawda, ze nie sprawdzaja w bik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też coś takiego: http://inwestum.com.pl Kosz miesięczny w wysokości od 2,5-3% wydaje się bardzo niski. Problem w tym, że oferta dotyczy tylko dużych miast. Doczytałem też, że warunkiem otrzymania pożyczki hipotecznej jest brak komornika na hipotece. 

Edytowane przez propabilistyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelek4r

słyszałem o janvescie, ktoś jeszcze może brał u nich? oprocentowanie zawsze jest takie samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×