Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
tunia

Jakie profesjonalne szkolenia polecicie

Recommended Posts

Witam.W najbliższym czasie chciałabym nieco podnieść swoje kwalifikacje. Zastanawiam się nad jakimś konkretnym szkoleniem. Jakie szkolenia możecie mi polecić ? Na co warto jest sie zapisać ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi CI tutaj oczywiście o szkolenia biznesowe? Jeśłi tak to proponuję zainwestować na sam początek w dwa:

kurs excel

oraz angielski w biznesie. Oba szkolenia mogą Ci bardzo wiele dać ponieważ wciąż wielu Polaków ma problemy z tymi dwoma działąmi tak więc bedziesz miala sporą przewagę. Od jakiegoś czasu poza tym pracodawcy przestają się tak naprawdę patrzeć na to jakie studia ukończyłaś ale zwracają uwagę na to co umiesz, co masz im do zaoferowania oraz ile mozesz dla nich zarobić. Takie szkolenia znajdziesz na przykład tutaj:

http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anna

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się czy wykupić kurs online czy wziąć udział w szkoleniu  "tradycyjnym". Szukałam kursu excel ale od podstaw. Zdecydowałam się na tę drugą opcję bo akurat trafiłam na jakąś promocję w firmie szkoleniowej Cognity . Generalnie jestem zadowolona. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anna

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się czy wykupić kurs online czy wziąć udział w szkoleniu  "tradycyjnym". Szukałam kursu excel ale od podstaw. Zdecydowałam się na tę drugą opcję bo akurat trafiłam na jakąś promocję w tej firmie: https://www.cognity.pl/ . Generalnie jestem zadowolona. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zdecydowałem sie na szkolenie tradycyjne, odbyłem kurs z excela poziom podstawowy jak na razie i mogę wam polecić z czystym sumieniem polecam firmę ITSCHOOL, kurs bardzo merytoryczny i praktyczny co ja sobie bardzo chwalę gdyż kiedyś byłem na kursie w jednej firmie gdzie wysłała mnie firma i generalnie wyglądało to tak że wyłożyli nam suchą teorię bez żadnych przykładów itp. dlatego teraz staram sie najpierw poszukać jakiś opinii na temat firmy i jej kursów zanim zapłacę .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to przecież zależy o jaką branżę pyta osoba która założyła wątek. Poza tym szkolenie szkoleniu nierówne, no i najczęściej szkolenie czy kurs robi się po coś [w konkretnym celu], nie uważacie? Oczywiście, są pewnie jakieś ogólne szkolenia "dobre" dla każdej branży no ale nie wyobrażam sobie robić coś tak ad hoc bez planu i pomysłu. Poza tym jesli chcemy się czegoś nauczyć "od podstaw" i podchodzimy do tego na poważnie to już prędzej zainwestujemy w studia niż kurs. Przynajmniej taka jest moja prywatna opinia. Ja planuję się spełniać w dosyć niełatwym zawodzie bo wybrałam sobie coś takiego jak studia resocjalizacja Przekonuje mnie oferta z uczelni WSB -> wsb.pl/gdansk/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/resocjalizacja-i-socjoterapia No ale nie wyobrażam sobie żeby zgłębić niektórych zagadnień dokładnie. To samo dotyczy chyba pytania - zależy czym chcesz się zajmować, w czym rozwijać. Pewne niektóre rzeczy można dobrze poznać tez i na szkoleniu - nie chce uogólniać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie niezla i oplacalna teraz i w przyszlosci opcja beda szkolenia ABI (czyli Administratora Bezpieczeństwa Informacji). Przeprowadza je wiele firm, np Forsafe - spojrzcie jaka maja oferte: http://www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji - dzieki takiemu szkoleniu mozemy pracowac w wielu firmach, nawet jednoczesnie, jako zewnętrzny ABI. Nie zawsze firma potrzebuje osoby na pelen etat - raczej na kilka godzin w miesiacu (zlecenia, albo wlasna dzialalnosc gospodarcza) - aby ogarnac sprawy zwiazane z przechowywaniem i przetwarzaniem informacji oraz danych - jawnych i tajnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkolenia biznesowe to jedno, ale ja bym zaczął od szkolenia, które zainwestuje we mnie - np. tematyka zarządzania swoim czasem - wydaje się dość błahym tematem, ale po sobie mogę stwierdzić, że warto - dzięki temu potrafię pracować o wiele wydajniej i to nie wkładając dużo więcej siły czy zaangażowania niż przedtem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście wszystkim polecam szkolenia organizowane przez firmę https://leadership-center.pl/2017/10/jak-byc-leniwym/ Szkolenia pracowników mają za zadanie zwiększyć identyfikację pracownika z firmą i rozbudzić jego osobiste zaangażowanie w jej życie. Oczekiwania pracowników wobec szkoleń, na które są wysyłani przez pracodawców, są podobne bez względu na zajmowane stanowisko. Najważniejsze, aby szkolenia pracowników, na które są kierowani, odpowiadało obszarom ich zainteresowania. Szkolenie, które zupełnie odbiega od zainteresowań pracownika lub w żaden sposób nie jest związane z wykonywaną przez niego pracą, przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego, czyli jedynie zdemotywuje pracownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze jakieś szkolenie nam się przyda. Najlepiej takie, które po prostu przyda nam się w pracy. Takie jest moje zdanie. Inne będzie dobre szkolenie dla działu HR a jeszcze inne dla managerów czy dla konsultantów. Dla tej ostatniej grupy widziałam szkolenie skutecznej sprzedaży przez telefon https://superszkolenia.pl/szkolenie/Skuteczna-sprzedaz-przez-telefon Na pewno dzięki takiemu szkoleniowi można się wiele nauczyć jak chociażby to, jak budować relację z klientem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×