Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jacek

poszukuję pomocy finansowej

Recommended Posts

Guest Jacek

Witam 

 

Pisze bo potrzebuję pomocy finansowej  15000zł  nie mam do kogo się zwrócić.Dopadła mnie tak zwane prze kredytowanie .Jestem osobą pracującą   mam zonę w ciąży  na utrzymaniu i jedno dziecko. Wcześniej pracowałem jeszcze dodatkowo     ( po godzinach , soboty i  tzw fuchy) na budowie więc jakoś   się kręciło ale niestety firma wyniosła się za granicę  a w innych nie znalazłem zatrudnienia jako pracownik na pół etatu  w tym momencie   ciężko  a zadłużenia trzeba spłacać a z jednej pensji ciężko  zwracam się  z prośbą o ewentualną jakąkolwiek pomoc   zadłużenie jestem w stanie spłacać  miesięcznie tak do kwoty 350zł.    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ewa

Witam,

proszę napisać do mnie na maila: business_no_business@interia.pl

Może będę mogła pomóc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lidka

WItam wszystkich,którzy kiedyś byli w ciężkiej sytuacji życiowo-finansowej,może będą mogli pomóc bo wiedzą co znaczy potrzebować pomocy a tu wszyscy ne mają.Pracuję ,spłacam,ale jeszcze nie mam czystych baz ipewnie jeszcze to potrwa.Bardzo bardzo potrzebuję pożyczki w kwocie 1500 zł do marca,jeżeli jest ktoś, kto może pomóc to błagam o odpowiedz na maila: arkadia55@interia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość
cześć

 

  Mamy swój e-mail z serwisu internetowego świata stara się o kredyt i potrzeb finansowych. Jesteśmy firmą Należności, dajemy kredyty inwestycyjne, pay-dziennie pożyczki, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, kredyty firmowe, Biznes Pożyczki i Personal Loans z 3% stopy procentowej, wiemy, jak trudno jest uzyskać pożyczkę z Bank i kosztowne spłacić i nigdy nie będzie uzyskać kredyt na mniej niż 12% stopy procentowej banku lub firmy pożyczkowej publicznym i dlatego wzięliśmy ją na siebie w tej firmie rozdawać pożyczek bez żadnych kłopotów i przy niskie oprocentowanie. Dajemy pożyczki szalejące od 3,000 do 10.000.000,00 a to obejmuje funtach brytyjskich i europejskich euro, jak również i mamy swoje oddziały we Włoszech, Irlandii i Republice Południowej Afryki. Pamiętaj, że bierze pieniądze i odwagę, by zarobić. prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem bezpośredniego email: (daniellawsonloans@gmail.com)

 

Dane osobowe wymagane

 

Pierwsze imię:

Nazwisko:

Tytuł:

Data urodzenia:

Joint Application (Tak / Nie)

Szczegóły kontaktu

Telefon domowy:

Telefon komórkowy:

E-mail:

 

Dane kontaktowe / Aktualne dane adresowe

Aktualny adres Szczegóły Jazda w pobliżu

 

Numer domu:

Nazwa domu:

Kod pocztowy:

Nazwa ulicy:

Powiat / Miasto:

Kraj:

 

Szczegóły o pracę

 

Rodzaj zatrudnienia:

Miesięczny przychód:

Godzin na tydzień:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Czas z Pracodawcą:

 

kredyt Szczegóły

 

Cel pożyczki:

Kwota kredytu:

Trwanie:

 

pozdrowienia

Daniel Lawson

Spiker

Szczyt Rozwiązanie finansowe

 

Kredyt i zaoferuj pomoc finansowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Twojej sytuacji polecam przeczytać artykuł ze strony http://oszczednosciowo.blog.pl/2016/09/28/przygotowanie-szerokiej-oferty/ Jeśli mamy problem z efektywnym oszczędzaniem, bo w przypadku różnych nieprzewidzianych sytuacji nasze oszczędności po prostu topnieją w oczach, to warto pomyśleć o stworzeniu specjalnego funduszu bezpieczeństwa, który powinien wynosić tyle, ile np. potrzebujemy na spokojne przeżycia przynajmniej pół roku.

Edited by alidiana

Share this post


Link to post
Share on other sites

wyjście z pętli zadłużenia zaciągając kolejny kredyt i to w dodatku pozabankowy może być ryzykowne. lepiej rozłożyć bieżące zadłużenia na miniraty dogadując się z wierzycielami i spłacać małymi kroczkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo pożyczanie pieniędzy jest dla ludzi, jednak trzeba pamiętać, że to pożyczone pieniądze i trzeba będzie oddać. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to konsolidacja kredytów Chorzów . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×