Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian

Jak dla mnie ING to maksymalna kicha, beznadziejny, leją na klienta z wysokości wodospadu, archaiczny i awaryjny system informatyczny pisany przed potopem szwedzkim. Lista nadużyć i niedoróbek jest dłuższa niż chciałoby się czytać. Mogę powiedzieć tylko jedno: współczuję wszystkim jego zadowolonym klientom, bo nie są świadomi w jakim dziadostwie tkwią - póki się nie przejadą, a to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opiniami o bankach to trochę jest tak, że jeżeli ktoś jest zadowolony z jakości obsługi to siedzi cicho. Jeżeli natomiast ktoś jest niezadowolony to często daje temu wyraz na forach czy Facebooku.

 

Jeśli by wierzyć temu, co ludzie wypisują na forach, to każdy bank jest tym najgorszym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak ludzie narzekają PKO BP...

Póki co mam tam konto i spłacam kredyt studencki. Nie są to najlepsze produkty wszechczasów ale jeśli chodzi o obsługę to nie mam zastrzeżeń. Wszystko dało się załątwić, długo nie trzeba było czekać, nie są nachalni. Dodam, że to było w Płocku. Może  w innych miastach tych większych, gdzie jest większa presja i więcej stresu jest innaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niecierpię PEKAO SA. Po prostu ciary mnie przechodza jak sobie o nich pomyślę...

 

Prawda jest taka im mniejszy bank i mniej klientów - tym bardziej o swoich dbają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

słyszałam dużo złego o Aliorze, ktoś jeszcze to potwierdza?

 

Stanowczo zaprzeczam, jestem u nich od roku i jestem zadowolony.

 

Moje najgorsze banki (z różnych powodów, które odczułem na własnej skórze) to:

PKO, DeutscheBank, mBank, BZWBK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×