Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

po%C5%BCyczka-na-konto-300x246.png

Pożyczki poprzez telefon jest bardzo popularna od jakiegoś czasu korzystają ludzie z usługi mobilnej gdzie wystarczy wysłać sms i po chwili mamy na swoim koncie pieniądze, wystarczy znależć firmę, jaka udostępnia taką usługę gdzie po wysłaniu sms premiuj mamy szybką pożyczkę na koncie.

Reszta jest przysłana pod adres, jaki podamy, wszystko jest weryfikowane, więc nie ma możliwości o oszustwie.

 

Jednak nie o tym miałem pisać, chodzi, że taka pożyczka jest bardzo wysoko % i spłata jest długa, droga i ciężko jest to wszystko spłacić.

Jednak ludzie korzystają z tego. Nie wiem czy wiecie, że taki sms kosztuje jakieś 1,22 zł, więc około 60 gr dostaje firma, która udostępnia tą pożyczkę.

Jednak czy zostanie przyznana czy nie to i tak opłata jest pobrana.

Licząc po klientach to wychodzi, że firma zarobi na sms około 100.000 W miesiąc jak napór będzie taki jak jest cały czas dziennie kilka osób korzysta z tej oferty, więc w miesiącu może być ich sporo, do tego dochody, że wysłany sms, poprawienie i t p.

Więc kilka smsów wysyłamy żeby dostać pożyczkę,. Dlatego firma ma to do siebie, że łatwo dostać, ale i nie dość, że zarobią na nas to jeszcze spłata jest wysoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że takie firmy nie nastawiają się na zarobek z sms. Wątpię żeby firma udzielająca pożyczkę miała z takiego sms aż 60 gr. Przy tego typu wiadomościach bardzo dużą prowizję bierze operator sieci.

 

Ja odradzam takie pożyczki, może i dosyć łatwo dostać kasę. Wysyła się sms i czeka na te kilkaset złotych, ale jakie odsetki żeby to póżniej spłacić. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się dużo bo np. z pożyczki 200 zł na dwa tygodnie musimy oddać 240 zł. Ale to jest 20% w skali dwóch tygodni ( no czasem termin jest trochę dłuższy) w skali roku to jest jakaś straszna kwota. Jeśli możecie szukajcie pożyczek w banku, może więcej formalności ale za to bezpieczniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedne są droższe, drugie dużo tańsze, przez telefon ciezko to załatwić bo trzeba porównać poczytać, ja ogólnie zrezygnowałem z brania tzw chwilówek w parabankach bo mają horendalne opłaty, alternatywą okazały sie społecznosciówki np. pozyczkolandia.pl - to ja decyduję na jaki okres chce pozyczyc i mam przede wszystkim niższe koszty a i baz nie sprawdzają takze wnioski sa dla wszystkich tak naprawdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że pożyczki przez telefon to fajna sprawa bo nie zawsze mamy dostęp do internetu a telefon ma się zawsze. 

I tak jak no w Soho Credit wystarczy telefon do firmy i pożyczkę ma się w momencie na koncie w banku :) - to działa tylko w przypadku kolejnych pożyczek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pożyczka przez telefon brzmi tak niewiarygodnie i ryzykownie, jak stabilność Franka ;) jeśli ktoś nie ma internetu do takich spraw, to niech lepiej ma mocne nerwy i dużo poupychane w skarpetach na wypadek "wpadki".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadzacie tu ludzi w błąd pożyczka przez telefon jest tylko dla osób które sa już klientami danej firmy po prostu aktywujemy następną pożyczkę.

Lub składamy wniosek o pożyczkę i kurierem dostarczają nam umowę albo przychodzi przedstawiciel do domu to tak.

 

Podajcie mi choć jedna firmę która udziela pożyczki przez telefon nowym klientom tak za sms dziś wysyłam sms i dostaje siano na konto!! Albo przez telefon dziwonia bez dokumentów sianko na koncie leży ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×