Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

TOYOTA_300x195.png

 

 

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2001 roku.

W 2002 r. bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Toyota Bank Polska S.A. jest częścią Toyota Financial Services, której aktywa przekraczają 40 miliardów dolarów i obsługuje 3 miliony klientów na całym świecie. Naszą podstawową zasadą jest najwyższe zadowolenie klienta.

Źródło: ToyotaBank.pl

 

Czy ktoś z forumowiczów posiada w tym banku konto? Jak są wasze opinie odnośnie tego banku? Zapraszam do komentowania!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pii

W tym banku panuje niekompetencja , klienta który chec czegoś więcej niż wpłacenia kasy traktują zdawkowo jak automat , zlewka i luzik , niczego się nie idzie dowiedzieć .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Klient Toyota

Beznadzieja!!! NIE polecam, brak możliwości podpisania ugody w przypadku kłopotów kredytowych. Najgorsze podejście do klienta z jakim się spotkałem. Chamstwo ze strony pełnomocnika Banku. Klient nic dla nich nie znaczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis samochodowy mają jeden z najlepszych w kraju ale jak się jest dobrym w motoryzacji to ciężko być też dobrym w bankowości - tak to jest z tymi konsorcjami. Ciężko wymagać od baletnicy podkucia konia a od kowala tańca łabędziego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marcin
uważajcie na Toyota Bank!. Ta firma nie ma zasad moralnych. Założyłem w 2009 roku darmowe konto, wpłaciłem na nie pieniądze. Zrobiłem 1 płatność kartą visa, po czym przeprowadziłem się, i zapomniałem o tym koncie i karcie. Darmowe konto i to jeszcze miałem tam środki pieniężne. W międzyczasie ankBank zrobił mi sprawę w sądzie w 2015 roku. w 2016 roku znalazł mnie komornik z prawomocnym wyrokiem. I z darmowego konta zrobiło się ponad 1300 zł. Świetnie nie. Bank nie jest gotowy do bezpośredniego kontaktu, unika go, tylko poprzez kancelarię. 0 moralności. Nikogo nie oszukałem. Dodaztkowo w regulaminie jest napisane, że jeśli nie będę robił nic przez 6 miesięcy to Bank może rozwiązać umowę. Oni zrobili w pewnym czasie prowizje i zamiast zamknąć konto, z którego nie korzystałem, żadnych operacji, logowań itp. To zrobili mi sztucznie taki debet. Z DALEKA OD TAKIEJ FIRMY. Marcin
uważajcie na Toyota Bank!. Ta firma nie ma zasad moralnych. Założyłem w 2009 roku darmowe konto, wpłaciłem na nie pieniądze. Zrobiłem 1 płatność kartą visa, po czym przeprowadziłem się, i zapomniałem o tym koncie i karcie. Darmowe konto i to jeszcze miałem tam środki pieniężne. W międzyczasie ankBank zrobił mi sprawę w sądzie w 2015 roku. w 2016 roku znalazł mnie komornik z prawomocnym wyrokiem. I z darmowego konta zrobiło się ponad 1300 zł. Świetnie nie. Bank nie jest gotowy do bezpośredniego kontaktu, unika go, tylko poprzez kancelarię. 0 moralności. Nikogo nie oszukałem. Dodaztkowo w regulaminie jest napisane, że jeśli nie będę robił nic przez 6 miesięcy to Bank może rozwiązać umowę. Oni zrobili w pewnym czasie prowizje i zamiast zamknąć konto, z którego nie korzystałem, żadnych operacji, logowań itp. To zrobili mi sztucznie taki debet. Z DALEKA OD TAKIEJ FIRMY. Marcin 

uważajcie na Toyota Bank!. Ta firma nie ma zasad moralnych. Założyłem w 2009 roku darmowe konto, wpłaciłem na nie pieniądze. Zrobiłem 1 płatność kartą visa, po czym przeprowadziłem się, i zapomniałem o tym koncie i karcie. Darmowe konto i to jeszcze miałem tam środki pieniężne. W międzyczasie ankBank zrobił mi sprawę w sądzie w 2015 roku. w 2016 roku znalazł mnie komornik z prawomocnym wyrokiem. I z darmowego konta zrobiło się ponad 1300 zł. Świetnie nie. Bank nie jest gotowy do bezpośredniego kontaktu, unika go, tylko poprzez kancelarię. 0 moralności. Nikogo nie oszukałem. Dodaztkowo w regulaminie jest napisane, że jeśli nie będę robił nic przez 6 miesięcy to Bank może rozwiązać umowę. Oni zrobili w pewnym czasie prowizje i zamiast zamknąć konto, z którego nie korzystałem, żadnych operacji, logowań itp. To zrobili mi sztucznie taki debet. Z DALEKA OD TAKIEJ FIRMY. Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Loczek

Dobre jest tylko to, że konto jest darmowe. Jednak i tak uważam, że bank ten służy raczej jako miejsce do brania kredytu przez tych, co kupują samochód. Taka chyba była idea jego powstania i chyba nawet bardziej się przychylają do tych ofert niż do kont bankowych. Dużo lepsze darmowe konta są dla przykładu w Idea Banku czy w Orange Finanse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×